Aktuality/Blog

Bobřík informatiky 2016

Tomáš Mayer, Martin Burian a Filip Bartůška postoupili do ústředního kola v kategorii Senior (3.-4. ročník). V kategorii Junior (1.-2. ročník) bylo úspěšnými řešiteli 10 studentů naší školy.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2015/16

Na letošním vyhlášení měla naše škola už celou desítku úspěšných studentů.

2. rok spolupráce s Českou spořitelnou

Po roce se opět účastníme projektu České spořitelny „Můj potenciál“. Jedná se o vzdělávací a sebepoznávací projekt pro studenty 3. a 4. ročníků, který má směrovat k začlenění do zaměstnanecké struktury České spořitelny.

PIŠQORKY na Deltě

V pátek se na Deltě uskutečnilo školní kolo turnaje v Pišqworkách.

Spolupráce s IBM na Internetu věcí

Přes prázdniny se nám podařilo domluvit spolupráci s IBM a stali jsme se pilotní školou jejich projektu Laboratoře Internetu věcí IBM.

Tornádo výsledků soutěží 2016

Úspěchů v soutěžích přibývá takřka geometrickou řadou. Pojďme si zrekapitulovat minulý týden.

Soutěž v programování - Delta se prosazuje stále více

1. a 2. místo v krajském kole v kategorii Vyšší programovací jazyky a 3. místo ve Webových stránkách a další dvě umístění v TOP10. V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 2. místě!

Matematický klokan na Deltě

V nejvyšší kategorii Student se v letošním ročníku umístil těsně pod stupni vítězů Tomáš Mayer ze 3.B.

Expo Science AMAVET 2016

Pardubice, 10.-11.3.2016: Dva ze tří IT projektů ve finále EXPO SCIENCE AMAVET vznikly na pardubické soukromé škole DELTA.

RoboRAVE 2016 - Těsně před branami Ameriky

Pardubice, 10.-11.3.2016: Studenti soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA měli letos smůlu a se svým robotem AEROkinetic skončili těsně před branami do Ameriky.

Studenti Delty učí programovat na osmi základkách

Studenti pardubické střední školy informatiky a ekonomie Delta učí programovat děti na základních školách. V desetihodinových kurzech společně naprogramují tři jednoduché počítačové hry.

Bakala Foundation - možnost studia v zahraničí

Bakala Foundation u nás uspořádala přednášku o možnostech stipendií pro studium v zahraničí. Bylo to skvělé.