FomeiTop 2023

21. 9. 2023

FOMEITOP, to je svátek v kalendáři pro všechny aktivní grafiky, fotografy, filmaře a všechny kreativce. 

FOMEI TOP2023

Místo, kde probíhají live prezentace předních českých fotografů – ambasadorů firmy FOMEI. Místo pro tradiční fotografické workshopy a prezentace žhavých novinek přicházejících na trh - techniku si mohli naši studenti vyzkoušet na stáncích firem Nikon, Canon, Fujifilm, Sony, Ecoflow, Eizo, Hasselblad, Olympus. Místo, kde je možno zdarma absolvovat profesionální workshop. To vše je největší výstava fotografické techniky v ČR FomeiTop.

 

Někteří studenti navštívili tradiční workshop focení modelky, jiní se rozhodli pro focení motorky s jezdcem v exteriéru, či přijali pozvánku pana ředitele firmy na prohlídku výroby fotopapíru.

Příjemným zakončením bylo i finále Fomeitopu 2023, které tvořila tradiční losovací soutěž o ceny. Tentokrát štěstěna neminula ani studenty Delty. Pátou cenu Generátor Ecoflow River 2 a první cenu profesionální grafický monitor Eizo ColorEdge CS2400R předal našim studentům osobně hlavní organizátor akce Vít Šimek.

 
Děkujeme a těšíme se na FOMEITOP 2024.

Richard Brun

Richard Brun
učitel počítačové grafiky

FomeiTop2023 - Fotogalerie

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.