Stáže v bratislavském PwC

2. 6. 2023

Bratislava 28. května - 23. června: Rok se s rokem sešel a červen nás opět zastihl na stážích v bratislavském PwC. Je nás tu 22 „chalanov“ a jedna statečná slečna.

Bratislava – PwC 29.5. – 23.6. 2023

Rok se s rokem sešel a červen nás opět zastihl na stážích v bratislavském PwC. Je nás tu 22 „chalanov“ a jedna statečná slečna. Jelikož byl opět předepsaný dress-code smart casual, tak jsme ráno před firmou nafotili 11 párů nových bot (to je ještě o jedny nové boty více než loni). Do práce je to pěšky okolo půl hodiny, tak uvidíme, kolik puchýřů bude. Z hotelu Nivy, který je v severovýchodní části Bratislavy, to nemáme jako loni podél Dunaje s výhledem na bratislavský hrad, ale skrz městskou zástavbu. Ale i tak – pohodová procházka.

Po nezbytných úvodních proškoleních byli stážisté začleněni do týmů PwC a rozešli se na svá prozatímní pracoviště. Co tady studenti celý den dělají? Jedna skupina programátorů vytváří aplikaci pro vizualizaci teplotních rozdílů ve městech, grafici připravují šablony pro výstupy na sociální sítě, prezentace, ladí animace, zkrátka co je potřeba. Další programátoři pracují na interních projektech PwC jako vývoj nástroje pro testování zájemců o zaměstnání na pozici programátorů nebo rozšíření systému pro rezervaci kanceláří o propojení s 2D a 3D obrazovými podklady. Dan Beneš, který spolupracuje s PwC již rok „na dálku“, programuje s dalšími třemi spolužáky nový modul do velkého informačního systému z oblasti financí.

Je hrozně příjemné vidět, jak studenti v práci spolupracují na řešení úkolů, přicházejí s vlastními nápady, prezentují svou práci na ranních mítincích. A nejenom to, umí taky aktivně trávit svůj volný čas. Pár odvážlivců chodí ráno před prací běhat nebo se protáhnout do fitka, jiní vyrážejí po práci na brusle, ... Vedou si zkrátka skvěle.

Stáže v PwC 2023 - fotogalerie