Ceny na Expo Science AMAVET 2019

8. 4. 2019

4.-5. dubna 2019, Praha: Ve finále Expo Science AMAVET získali Luboš Zápotočný zvláštní cenu Intel Excellence in Computer Science Award a Filip Botai cenu děkana Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT.

4. a 5. dubna 2019 se na Akademii věd v Praze konalo národní finále Expo Science AMAVET. Sešlo se zde 41 nejlepších středoškolských vědeckých projektů napříč všemi obory. Bylo mi velkou ctí, že naše škola zde měla jedno z nejpočetnějších zastoupení - 5 projektů. Už jenom postup mezi nejlepší je opravdu velký úspěch.

Zvláštní ceny

Tím to však nekončilo a dva naši studenti získali zvláštní ceny. Konkrétně:

Luboš Zápotočný získal cenu Intel Excellence in Computer Science Award

Filip Botai získal cenu děkana Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze

Kluci tak "navlékli další korálky" ke svým úspěchům z předchozích kol soutěže (cena děkana Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice a cena děkana Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové resp. cena společnosti Unicorn).

Tímto také posíláme pozdravy jejich spolužákům Martinu Rohrovi a Vítku Faltovi, kteří dnes odlétali do Moskvy na Soutěž Vernadského.

Pánové, díky za skvělou reprezentaci naší školy a zítra hurá na SOČku. :-)

Fotogalerie - Expo Science AMAVET 2019 (Akademie věd ČR)