Aktuality/Blog

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2015/16

Na letošním vyhlášení měla naše škola už celou desítku úspěšných studentů.

Tornádo výsledků soutěží 2016

Úspěchů v soutěžích přibývá takřka geometrickou řadou. Pojďme si zrekapitulovat minulý týden.

Soutěž v programování - Delta se prosazuje stále více

1. a 2. místo v krajském kole v kategorii Vyšší programovací jazyky a 3. místo ve Webových stránkách a další dvě umístění v TOP10. V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 2. místě!

Expo Science AMAVET 2016

Pardubice, 10.-11.3.2016: Dva ze tří IT projektů ve finále EXPO SCIENCE AMAVET vznikly na pardubické soukromé škole DELTA.

RoboRAVE 2016 - Těsně před branami Ameriky

Pardubice, 10.-11.3.2016: Studenti soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA měli letos smůlu a se svým robotem AEROkinetic skončili těsně před branami do Ameriky.

Bobřík informatiky 2015

Na soukromé Střední škole informatiky a ekonomie DELTA dosáhlo na titul Mistr kódu dvanáct studentů.

Talent Pardubického kraje 2015

Po pondělním předávání pamětních listů od Magistrátu Pardubice, kde jsme bodovali čtyřikrát, bylo dnes Josefu Gajdůškovi uděleno i ocenění Mladý Talent Pardubického kraje 2015.

Vyhlášení Nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2014/15

U příležitosti setkání nejlepších žáků středních škol byli 4 studenti pardubické soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA oceněni Pamětním listem Magistrátem města Pardubice. Ocenění bylo spojeno i s příjemnou finanční odměnou.

Stříbro z 12. ročníku mezinárodního Robotického dnu putuje do Pardubice

Praha, 13.-14. června 2015: Tým našich studentů: Tomáš Mayer, Jakub Slanina a Ondra Sokol skončil stříbrný na 12. Mezinárodním robotickém dnu v nabité konkurenci. Jejich robot se jmenoval "Praefectum".

Studenti z DELTY zopakovali dvojnásobný triumf v soutěži programování MŠMT

V krajském kole soutěže v programování vyhlašované MŠMT naši studenti zopakovali dvojnásobný triumf z loňského roku a zvítězili v obou kategoriích (programování i webové aplikace). V celostátním kole skončil Josef Gajdůšek na 6. místě.

Bronz z letošního JuniorInternetu putuje do Pardubic

Praha, 28.3.2015: Mládí vpřed! Na letošním JuniorInternetu obsadil Daniel Krejčí z 1.B třetí místo.

FVTP 2015 - 2 projekty ve finále Expo Science AMAVET

Nejlepší žáci základních a středních škol se utkali se svými projekty v 8. ročníku Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji. Dva projekty od nás postupují do finále.

Soutěž v programování - okresní kolo letos 1. a 3. místo a další 4 v první desítce

Pardubice, 11.3.2015: V letošním již 29. ročníku soutěže MŠMT v programování postupuje 6 žáků z naší školy do krajského kola. Obsadili 1., 3., 6., 7., 8. a 10. místo.

Přichází další výsledková sezóna a jsou tady první letošní úspěchy na soutěžích

Tak k nám pomaličku přichází jaro a už se ptá, co že jsme to dělali na podzim a v zimě. Pracovali jsme, pilně jsme pracovali. A jsou tady první výsledky.

Pepa Gajdůšek zvítězil v Code-in a pojede do centrály Googlu

Google Code-in je mezinárodní programátorská soutěž vyhlašovaná společností Google pro studenty ve věku 13-17 let.

Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice hostila ajťáky ze StudNETu

Ajťácké soutěže byly doteď hlavně v Praze a Brně. S tím jsme se nehodlali spokojit, protože srdcem republiky jsou přeci Pardubice!!! Založili jsme soutěž středoškolských IT projektů Czech StudNET Awards.

Ocenění nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2013/14

Tři naši studenti obdrželi čestná uznání od Magistrátu města Pardubice spojená s finanční odměnou.

Soutěž MŠMT v programování

Pardubická Střední škola informatiky a ekonomie DELTA upevňuje své pozice v programátorských soutěžích. V celostátním kole obsadil Michal Fikejs 4.-5. místo a Josef Gajdůšek skončil 7.

Dvojnásobné vítězství v krajském kole Soutěže v programování

Letošní 28. ročník Soutěže v programování vyhlašovaný MŠMT ovládli programátoři z naší školy. V krajském kole zvítězili v obou kategoriích. Tvorbu webu vyhrál Michal Fikejs (3.B) a kategorii Programování zcela ovládl Josef Gajdůšek (1.B).

Letošní sklizeň úspěchů v soutěžích je obzvlášť bohatá

"Soutěžní sezóna" ještě nekončí, ale už teď je možné konstatovat, že se dostavily největší úspěchy v dosavadní historii naší školy.