Aktuality/Blog

Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2021-22

Ocenění Mladý talent Pardubického kraje získali letos Josef Kahoun a Michal Maděra

Krajský výběr do studijního programu Microsoftu

Na soukromé škole informatiky a ekonomie DELTA proběhl krajský výběr do dvouletého studijního programu Microsoft Student Training Centre.

Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2022

Ocenění nejlepší student Pardubic letos získalo 5 studentů naší školy.

Jan Volhejn převzal ocenění na pražské Staroměstské radnici

Jan Volhejn převzal oceněni na Staroměstské radnici v Praze v rámci soutěže Mladý řemeslník 2022. I když si mohl připadat jako informatik v této soutěži mezi ostatními klempíři, truhláři, kadeřnicemi a cukrářkami trošku nepatřičně, podmínky splňoval. A konec konců programátor je vlastně takovým řemeslníkem 21. století. :-)

Studenti DELTY zvítězili v Královéhradeckém hackathonu

V letošním ročníku Hackathon Královéhradeckého kraje 2022 zvítězili studenti z DELTy

Návrh pamětní desky k 70. výročí transportu Židů do Terezína

Vojtěch Volf získal za své návrhy na pamětní desku v soutěži 2. a 3. místo.

Funovation Hac22: Pardubický maraton v programování

24 hodinový programátorský maraton nad městskými daty Pardubic

Dva ocenění titulem Pardubický talent za rok 2021

Matěj Půhoný a Vítek Falta byli oceněni titulem Pardubický talent v oboru technickém za rok 2021.

Michal Maděra a Josef Kahoun zvítězili v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti

Michal s Pepou zvítězili v oboru 18-Informatika. Porotě se jejich projekt líbil nejvíce z téměř stovky informatických projektů z celé ČR.

Čestné uznání z filmového festivalu Poděbrady OFF

Film POŠKOLA autorů Davida Pavlíka a Frederika Černíka získal Čestné uznání poroty na filmovém festivalu studentských filmů Poděbrady OFF. Z celkových 96 filmů bylo oceněno 14.

1. a 3. místo v krajském kole SOČ 2022

Již pátým rokem vyhrávají studenti soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika.

Elektrárny Opatovice finančně podpořily čtyři projekty našich studentů

V soutěži Elektráren Opatovice zaujaly studentské projekty z DELTY porotu natolik, že se rozhodla je finančně podpořit celkovou částkou 75 tisíc Kč.

1. a 2. místo v krajském kole Soutěže v programování MŠMT 2022

Patrik Číhal a Matěj Neumann obsadili první dvě místa v krajském kole Soutěže v programování MŠMT.

Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2021

Za školní rok 2020-21 převzalo ocenění 7 studentů z DELTY.

Postup na mezinárodní soutěž v Pekingu Beijing Youth Science Creation Competition

Michal s Pepou získali prestižní cenu Českého svazu vědeckotechnických společností a postoupili na mezinárodní soutěž do Pekingu Youth Science Creation Competition. Ve finále Expo Science AMAVET je doprovodili další dva projekty jejich spolužáků.

1. a 6. místo v okresním kole olympiády v angličtině a 3. místo v Matematickém klokanovi

V okresním kole olympiády v anglickém jazyce naši studenti excelovali.

DELTA - nejúspěšnější školou v Pardubickém kraji v soutěží Bobřík informatiky 2022

z 16-ti úspěšných řešitelů celostátního kola bylo v Pardubickém kraji 10 z DELTY.

3x postup na Expo Science AMAVET 2022

Pardubice, 17.3.2022: Všechny 3 projekty našich studentů postoupily do národního finále Expo Science AMAVET 2022.

Vizualizace aktuální polohy vozů Pardubické MHD

Studenti 3. ročníku Jan Volhejn a Jakub Kacálek připravili pro Dopravní podnik města Pardubice on-line vizualizaci pohybu vozů MHD. Při čekání na zastávce si můžete zjistit, kde přesně se "váš" autobus právě zasekl.

Úspěchy ve 3 soutěžích v tomto týdnu

Červený diplom z Microsoft STC, postup do kraje v FVTP a dvojnásobná účast v celostátním kole Kasiopei MatFyzu - to vše stihli naši studenti v tomto týdnu.