Aktuality/Blog

Postup na Vernadského soutěž do Moskvy

8.-12.dubna, Rusko, Moskva: Martin Rohr a Vít Falta ze soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA byli vybráni mezi pětici mladých talentů z Pardubického kraje, kteří jeli představit své projekty na soutěž do Moskvy.

Ceny na Expo Science AMAVET 2019

4.-5. dubna 2019, Praha: Ve finále Expo Science AMAVET získali Luboš Zápotočný zvláštní cenu Intel Excellence in Computer Science Award a Filip Botai cenu děkana Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT.

Největší úspěch DELTY v soutěži FVTP v její dosavadní historii

Všech pět projektů ze soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA postoupilo do národního finále Expo Science AMAVET na Akademii věd v Praze. Navíc dva studenti postoupili i na Vernadského soutěž do Moskvy.

FVTP 2019 - DELTA dominuje v oboru informatika

Pardubice, 20.2.2019: Všech 5 informatických projektů studentů soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA postupuje do krajského kola soutěže. Dle hodnotitelské komise navíc svojí kvalitou výrazně převyšují informatické projekty z ostatních škol.

Expo Science AMAVET 2018

Pardubice, 8.-9.3.2018: Dva IT projekty postoupily do ústředního kola EXPO Science AMAVET 2018. Konkrétně maturitní projekt Daniela Krejčího Lovci Perel a potom projekt na výukové využití virtuální reality EduVR kluků z druháku, jmenovitě Karla Koudelky, Michala Špitálského, Martina Rohra a Jirky Falty.

Expo Science AMAVET 2017

My už snad na postupy do finále Expo Science AMAVET máme nějaké kvóty. Letos opět dva postupy.

Expo Science AMAVET 2016

Pardubice, 10.-11.3.2016: Dva ze tří IT projektů ve finále EXPO SCIENCE AMAVET vznikly na pardubické soukromé škole DELTA.

FVTP 2015 - 2 projekty ve finále Expo Science AMAVET

Nejlepší žáci základních a středních škol se utkali se svými projekty v 8. ročníku Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji. Dva projekty od nás postupují do finále.

DELTA zopakovala úspěch z loňska - i letos 2x Národní finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014

Kateřina Kopcová s počítačovou hrou Reversi a Josef Gajdůšek s návrhem automatického skladiště postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014.

Dvojnásobný úspěch - 2x národní finále Expo Science AMAVET 2013

Lucka Gavlasová s CRM Zákaznický servis a Honza Rubín s informačním systémem Sportovní liga postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2013