Aktuality/Blog

Smart VET byl druhým nejlepším projektem z informatiky na 29. ročníku Expo Science AMAVET

Do letošního národního kola Expo Science AMAVET se letos probojovalo 6 projektů z pardubické DELTY. Druhým nejlepším informatickým projektem soutěže byl vyhlášen Smart VET studentů Matěje Neumann, Pavla Špryňara a Michaela Heinricha.

6 postupů do celostátního kola Expo Science AMAVET, cena rektora a dvou děkanů informatických fakult

8 projektů studentů Střední školy informatiky a ekonomie DELTA z 11 získalo v krajském kole XVI. ročníku FVTP ocenění.

Do krajského kola FVTP/Amavet postupuje 11 projektů

Pardubice 22.2.2024: Sklizeň celoroční práce se opět blíží. Letošní maturanti ukázali své projekty a opět to stojí za to. 11 z nich postoupilo do krajského kola FVTP/Amavet.

Matěj Neumann získal v americkém Dallasu 2 zvláštní ceny a celkové 3. místo

19. května 2023, Dallas, USA: Matěj Neumann získal kromě 3. místa také zvláštní cenu pro nejlepší projekt v oblasti počítačového inženýrství a cenu Nadace krále Saudské Arábie.

Pardubický student pojede reprezentovat ČR do amerického Dallasu

Praha 5. 4. 2023: Matěj Neumann zvítězil v celostátním finále XXVIII. ročníku Expo Science AMAVET a postoupil na nejprestižnější mezinárodní soutěž středoškolských projektů International Science and Egineering Fair, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Postup 3 projektů do celostáního finále Expo Science AMAVET 2023

17. 3. 2023 Pardubice: Dva projekty z DELTY byly oceněny pardubickou i královéhradeckou univerzitou. Do celostátního finále postoupily z DELTY 3 projekty.

6 postupů do krajského kola FVTP AMAVET 2023

15. 2. 2023 Pardubice: Do krajského kola Festivalu vědeckých a technických projektů pardubické mládeže postoupilo 6 projektů z DELTY.

Postup na mezinárodní soutěž v Pekingu Beijing Youth Science Creation Competition

Michal s Pepou získali prestižní cenu Českého svazu vědeckotechnických společností a postoupili na mezinárodní soutěž do Pekingu Youth Science Creation Competition. Ve finále Expo Science AMAVET je doprovodili další dva projekty jejich spolužáků.

3x postup na Expo Science AMAVET 2022

Pardubice, 17.3.2022: Všechny 3 projekty našich studentů postoupily do národního finále Expo Science AMAVET 2022.

Úspěchy ve 3 soutěžích v tomto týdnu

Červený diplom z Microsoft STC, postup do kraje v FVTP a dvojnásobná účast v celostátním kole Kasiopei MatFyzu - to vše stihli naši studenti v tomto týdnu.

Do krajského kola FVTP 2020 postoupilo z DELTY všech 6 projektů

V Pardubickém kraji se informační technologie stávají nosným technickým oborem.

Postup na Vernadského soutěž do Moskvy

8.-12.dubna, Rusko, Moskva: Martin Rohr a Vít Falta ze soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA byli vybráni mezi pětici mladých talentů z Pardubického kraje, kteří jeli představit své projekty na soutěž do Moskvy.

Ceny na Expo Science AMAVET 2019

4.-5. dubna 2019, Praha: Ve finále Expo Science AMAVET získali Luboš Zápotočný zvláštní cenu Intel Excellence in Computer Science Award a Filip Botai cenu děkana Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT.

Největší úspěch DELTY v soutěži FVTP v její dosavadní historii

Všech pět projektů ze soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA postoupilo do národního finále Expo Science AMAVET na Akademii věd v Praze. Navíc dva studenti postoupili i na Vernadského soutěž do Moskvy.

FVTP 2019 - DELTA dominuje v oboru informatika

Pardubice, 20.2.2019: Všech 5 informatických projektů studentů soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA postupuje do krajského kola soutěže. Dle hodnotitelské komise navíc svojí kvalitou výrazně převyšují informatické projekty z ostatních škol.

Expo Science AMAVET 2018

Pardubice, 8.-9.3.2018: Dva IT projekty postoupily do ústředního kola EXPO Science AMAVET 2018. Konkrétně maturitní projekt Daniela Krejčího Lovci Perel a potom projekt na výukové využití virtuální reality EduVR kluků z druháku, jmenovitě Karla Koudelky, Michala Špitálského, Martina Rohra a Jirky Falty.

Expo Science AMAVET 2017

My už snad na postupy do finále Expo Science AMAVET máme nějaké kvóty. Letos opět dva postupy.

Expo Science AMAVET 2016

Pardubice, 10.-11.3.2016: Dva ze tří IT projektů ve finále EXPO SCIENCE AMAVET vznikly na pardubické soukromé škole DELTA.

FVTP 2015 - 2 projekty ve finále Expo Science AMAVET

Nejlepší žáci základních a středních škol se utkali se svými projekty v 8. ročníku Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji. Dva projekty od nás postupují do finále.

DELTA zopakovala úspěch z loňska - i letos 2x Národní finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014

Kateřina Kopcová s počítačovou hrou Reversi a Josef Gajdůšek s návrhem automatického skladiště postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014.