Expo Science AMAVET 2017

27. 4. 2017

My už snad na postupy do finále Expo Science AMAVET máme nějaké kvóty. Letos opět dva postupy.

Ústřední kolo Expo Science AMAVET 2017

Praha, 27.-28. dubna 2017: Ve čtvrtek a v pátek probíhá v Praze na Akademii věd ústřední kolo dalšího ročníku soutěže Expo Science AMAVET. Z naší školy letos postoupily dva projekty:

• Josef Gajdůšek se svým maturitním projektem Pasivní radiolokátor (Pepa, než nastoupí do Prahy na ČVUT, si o prázdninách střihne dvouměsíční pracovní stáž v ERA Pardubice. Tak nějak ho tam chtějí. Kdo by náhodou nevěděl, kdo je ERA, tak vyrábějí například pasivní radiolokátor Věra, který vyvážejí do celého světa),
  • Luboš Zápotočný, Michal Havelka a Tomáš Faltejsek z druhého ročníku s projektem Využití prostředí Angular.

Chlapcům budeme držet pěsti.