Aktuality/Blog

BusinessPoint 2023 - 3. místo

Brno, 28. 1. 2023: Tým našich třeťáků Vojta Volf, Pavel Ďurišík, Aneta Lejhancová a Jan Skládal obsadili 3. místo v celostátním kole manažersko-marketingové soutěže BusinessPoint, pořádané Podnikatelskou fakultou VUT Brno.

Zlato z brněnského BusinessPointu

Brno, 28.1.2018: Tým πrates složený převážně ze studentů Internetového marketingu zvítězil v letošním BusinessPointu. Navázali tak na vítězství z roku 2012  a 2. místo z roku 2014 . Za ta léta, co na BusinessPoint jezdíme, se z ní stala klasická manažersko-marketingová soutěž.

Brambora na BusinessPointu 2017

Brno, 30.1.2017: Naši markeťáci z druhého ročníku poskočili na brněnském BusinessPointu o 5 přiček a letos skončili těsně pod stupni vítězů.

Brněnský BusinessPoint byl pro nás letos stříbrný

25.1.2014, Brno: Vysoké učení technické v Brně pořádá každoročně pro studenty středních škol soutěž na rozhraní ekonomie a informatiky BusinessPoint. V kategorii Návrh webových stránek vysoké školy skončili studenti z pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na druhém místě. Navázali na vítězství svých starších spolužáků z minulého ročníku (viz: 1. místo v BusinessPointu 2012).

Pardubácí z DELTY jsou opět ve finále BusinessPointu

Letos jsme opět postoupili do finále BusinessPointu - soutěže vyhlašované Vysokým učením technickým v Brně. V plné síle se ukázala výhoda spolupráce s jednou z nejlepších českých firem na výrobu webových stránek s pardubickou eBRÁNOu.

1. místo BusinessPoint 2012

Honza Fridrich se svým maturitním projektem Informačním systémem PetsSystem zvítězil v BusinessPointu v kategorii Podpora IT v korporátní sféře.