Maturitní práce

Podívejte se, čeho jsou schopni naši absolventi. Pěknými pracemi se rádi pochlubíme.

UčmeKód.eu (2019)

Webový portál pro on-line "sbírky úloh" z programování. Umožňuje on-line ověřit správnost odevzdaného zdrojového kódu. Luboš Zápotočný s tímto projektem zvítězil v celostátním kole 41. ročníku Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika.

Mobilní aplikace využívající počítačového "vidění" (2019)

Mobilní aplikace pro výuku základů programování pomocí papírových kartiček. Práce se vymyká běžné středoškolské výuce především v oblastech "počítačového vidění" a lexikální a syntaktické analýzy vlastního grafického programovacího jazyka.

Hra knihoven Lovci perel (2018)

Webový portál pro administraci hry Lovci perel. Hra se rozšířila do několika stovek knihoven po celé republice. Daniel Krejčí s tímto projektem zvítězil v celostátním kole 40. ročníku Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika.

Pasivní radiolokátor

Jaký je hlavní problém klasického radaru? Že vysílá signál a tudíž je detekovatelný. Takové radary jsou pak v případném konfliktu prvním cílem protivníka. Jelikož Pepa rád bádá, zkusil vyvinout radiolokátor, který by nevysílal vůbec nic.

Informační systém Delta HelpDesk

Internetový systém pro hlášení a správu požadavků na servis. Systém využíváme na naší škole a je implementován také na základní škole v Ústí nad Orlicí, Čapkova.

Otevřená encyklopedie Formule 1

Česko-Slovenská internetová encyklopedie o Formuli 1 eviduje informace o jezdcích, týmech, okruzích, velkých cenách, zkrátka o všech zajímavých věcech, které se kolem závodů nejsilnějších vozů dějí.

Desková hra Carcassonne

Převést deskovou hru Carcassonne do počítačové podoby nebylo nic snadného. Václavu Dostálovi se to ale povedlo znamenitě.

Zákaznický servis Mary Key

Informační systém pro prodejkyně kosmetiky Mary Key. Kromě veškerého nakoupeného a prodaného zboží eviduje všechny zákazníky i potenciální, schůzky,... Prostě klasický CRM - Customer relationship management.