Učitel Pardubického kraje za rok 2022 - RNDr. Jan Koupil, Ph.D.

27. 1. 2023

Jan Koupil byl oceněn jako jeden ze 3 nejlepších učitelů Pardubického kraje za rok 2023.

RNDr. Jan Koupil, Ph.D. - učitel Pardubického kraje pro rok 2022

Polička, 26.1.2023: Jan Koupil, učitel programování, internetových prezentací, fyziky a vedoucí maturitních projektů získal ocenění jako jeden ze tří učitelů v kateogirii Střední školy v soutěži Učitel Pardubického kraje. Diplom mu předal vedoucí odboru školství Pardubického kraje Mgr. Martin Kiss před zcela zaplněným sálem Tylova domu v Poličce.

„Vždy mám velkou radost, když naši studenti uspějí v některé ze soutěží. Ale je skutečně milé, když si někdo všimne i práce pedagogů, kteří je k jejich úspěchům vedou. Velice si vážím této pozornosti Pardubického kraje a jsem rád, že ocenil právě kolegu Koupila, který si to jednoznačně zaslouží. Je to čest pro celou naši školu,“ říká ředitel školy Jiří Formánek.

Úspěšné maturitní projekty pod vedením RNDr. Jana Koupila, Ph.D.

Diplom - Jan Koupil - učitel Pardubického kraje 2022

Soutěž "Učitel Pardubického kraje"

Soutěž Učitel Pardubického kraje vznikla vznikla jako příležitost pro zviditelnění učitelské profese a možnost poděkovat skvělým učitelům. Nese název Gustava Habrmana, rodáka z České Třebové a 1. československého ministra školství. Soutěž obsahuje 5 kategorií: Mateřské školy, Základní školy, Střední školy, Mimoškolní vzdělávání a Síň slávy. 1. ročník soutěže proběhl v roce 2021 v České Třebové.

Fotogalerie