Galerie studentských prací

Studenti zaměření Počítačová grafika a internetový marketing pracují během studia na svých profesních portfóliích. Slouží jim především pro prezentaci svým potenciálním zaměstnavatelům.

Návrh vizuální identity nočního klubu Noshteen (2021)

Výborné zvládnutí Photoshopu a dalších Adobe produktů, vytříbené oko a přirozená inteligence. Výsledkem je skvělý návrh vizuální komunikace smyšleného nočního klubu (tanečního a hudebního) Noshteen.

Počítačová grafika

Zde naleznete výběr studentských prací, které vznikly v programech Adobe Illustrator, Photoshop a InDesign

Fotografie

„Když už máš pocit, že jsi dostatečně blízko, udělej ještě krok vpřed.“  Prof. Ján Šmok, fotograf, pedagog a zakladatel Katedry fotografie FAMU Praha

Videotvorba

Podívejte se na videotvorbu studentů, která vzniká v hodinách předmětu Počítačová grafika, na kroužku i doma po nocích.