Den otevřených dveří - v sobotu 19.11.2022

13. 11. 2022

V sobotu 19. listopadu od 10:00 do 13:00 proběhne letošní první den otevřených dveří naší školy. Přijďte se na nás podívat.

Co v sobotu uvidíte?

Sobotní dny jsou vždycky trošku víc "povídací". V sobotu totiž nemůžeme ukázat výuku. Budete si však moci projít celou školu a budeme mít pro vás připravená 4 stanoviště:

Vyučující vás seznámí s koncepcí předmětové skupiny, návaznost na další studium na vysokých školách a uplatnění absolventů v praxi.

Můžete dorazit kdykoliv mezi 10:00 a 13:00. Vždycky chvilku počkáme, až se vytvoří skupinka cca 15-ti lidí a pak budeme na každém stanovišti přibližně 15-20 minut povídat. (Pan ředitel je pravidelně "nejupovídanější", ale budeme ho popohánět :-).) Pokud budete mít něco, co budete chtít probrat podrobněji a třeba v menším počtu lidí, přijďte raději později např. po 12:00. Ke konci už návštěvníků obvykle ubývá.