Poslední den otevřených dveří ve školním roce 2022/23

3. 1. 2023

Ve čtvrtek 12. ledna od 8:00 do 11:30 proběhne letošní poslední den otevřených dveří naší školy. Kromě výuky uvidíte "před-obhajoby" letošních maturitních projektů našich čtvrťáků. Přijďte se na nás podívat.

Ve čtvrtek uvidíte především představení maturitních projektů

Průběh letošního posledního dne otevřených dveří je trošku dílem šťastné náhody. V lednu každoročně pořádáme takové "před-obhajoby" maturitních projektů, aby si to maturanti vyzkoušeli hezky nanečisto, aby ti lenivější dostali včas dostatečnou zpětnou vazbu a aby třeťáci viděli, co je čeká za rok. Termínově se nám to však potkalo se dnem otevřených dveří. Nakonec jsme si však řekli, že to možná bude pro uchazeče o naši školu to úplně nejzajímavější.

Kromě "před-obhajob" maturitních projektů si můžete přijít sednout i do naší klasické výuky, i když je výuka odborných předmětů právě díky "před-obhajobám" trošku chudší. Při "před-obhajobách" projektů můžete vidět práci grafiků 3. ročníku, kteří budou pořizovat živý záznam (Live Cut) na několik kamer pomocí techniky Blackmagic Design ATEM Mini Pro HDMI Live Stream Switcher.

Pokud dáváte přednost tvrdým datům před marketingovými frázemi, tak si zde můžete prohlédnout asi nejdůležitější statistiky:

Pokud byste nenašli odpovědi na své otázky na webu v sekci "Zájemci o studium", napište je, prosím, na jiri.formanek@delta-skola.cz. Protože budu sedět u "před-obhajob" maturitních projektů, nebudu bohužel příliš k dispozici na individuální dotazy. Na mail však odpovídám poměrně svižně. :-)

Rozvrh pro den otevřených dveří