Vítězství v Grandfinále Prezentiády 2018 v Brně

7. 5. 2018

Miroslav Varga a Vítek Lustyk se stali absolutními vítězi Prezentiády 2018. V Brně porazili všechny týmy z Česka i Slovenska.

Brno, 27.4.2018: Miroslav Varga a Vítek Lustyk z pardubické soukromé střední školy informatiky a ekonomie DELTA se stali absolutními vítězi letošního ročníku česko-slovenské soutěže v prezentačních a komunikačních dovednostech Prezentiáda. Odbornou porotu přesvědčili svými prezentačními kvalitami tak i obsahem své prezentace. Tématu „Kvalita či kvantita“ se dokázali chopit kreativním způsobem a především dokázali prezentovat MYŠLENKU, že kvalitě předchází kvantita práce a třeba i nezdary. Prezentace není jen nacvičené divadlo a na to by se rozhodně nemělo zapomínat.

Více ZDE.

Prezentiáda 2018 - fotogalerie