Kroužek IoT (IBM)

Kroužek Internetu Věci podle not nadnárodního SW gigantu IBM. "Hlavním dirigentem" je pan učitel Koupil :-)

Kroužek IoT (IBM)

určeno pro: studenty DELTA (ideálně 2.-3. ročník)
termín: Út 14:00 - 15:30
roční poplatek: zdarma

Chcete se dozvědět víc, jak fungují chytré ledničky, co si samy objednávají na internetu? Kroužek je určen pro všechny studenty, které baví programovat nějaká "hejblátka" a rádi by se naučili něco navíc. První pololetí bude sloužit na seznámení se s cloudovými technologiemi IBM, programování Arduina, komunikaci se senzory, motorky a komunikaci toho všeho do cloudových služeb. Na konci prvního pololetí představí každý tým vizi svého vlastního projektu, který bude celé druhé pololetí stavět a programovat. Pokud se bude projekt líbit lidem z IBM, budou financovat nákup součástek (zatím se líbily všechny :-)).

Kroužek probíhá v termínu: 1.10.2019 - 26.5.2020

Termín úvodní schůzky: 24.9.2019 14:00, učebna 207