Sobotní rozvrh kombinovaného studia pro školní rok 2022/23

22. 8. 2022

Podívejte se, podle jakého rozvrhu se budete učit v letošním školním roce.

Rozvrh sobotní výuky kombinovaného studia pro školní rok 2022/23

Tak už máme konečně verzi rozvrhu pro kombinované studium potvrzenou všemi vyučujícími. Protože se sobotní výuka odehrává v době obvyklého volna učitelů, musí se sladit obvykle poměrně hodně termínů. Ne vždy je proto výsledek zcela optimální.

Chtěli bych se omluvit 4. ročníku, kteří mají letos velkou část výuky angličtiny soustředěnou do prvního pololetí a ve druhém pololetí už mají pouze jediný víkend. Víme, že to není optimální, bohužel se s tím však letos opravdu nedá vůbec nic dělat. Docela nešťastně letos vyšly pololetní a jarní prázdniny a Velikonoce se také strefily do nejhoršího možného termínu. Navíc 2. pololetí maturantů je vždy extrémně krátké, kvůli termínům maturitních zkoušek.

Ostatní předměty a třídy odpovídají klasickému standardu rozvrhů z předchozích let.

Rozvrh najdete na standardním místě: https://rozvrhy.delta-www.cz/

Týden intenzivní výuky proběhne v termínu 21.-25.11.2022.