Přijímací zkoušky - 3. a 4. května 2021

19. 4. 2021

Podrobné informace ke konání letošních přijímacích zkoušek na denní studium

Jednotné přijímací zkoušky se konají ve dvou řádných termínech:

• v pondělí 3. května 2021
  • v úterý 4. května 2021.

Startuje se matematikou a první zkouška začíná v 8:30. Nechceme určovat přesný čas, kdy by uchazeči měli přijít do školy, aby nedošlo k jejich zbytečnému shlukování. (Tento "volný termín" se nám osvědčil už loni.)

Každému uchazči dorazí v průběhu tohoto týdne poštou pozvánka k termínu/termínům zkoušky (zda k 1. nebo 2. termínu případně oběma, záleží na pořadí školy na přihlášce případně dalších okolnostech).

Upozorňujeme uchazeče, že ke zkoušce musí přinést potvrzení o negativním testu na COVID-19 ne starším 7 dnů. Toto potvrzení jim vydá jejich ZŠ (resp. SŠ). Pokud si uchazeč potvrzení o testu nepřinese, uděláme mu test přímo na naší škole. Musí však počítat s časovou rezervou (minimálně 15-30 minut).

Podrobné informace naleznete v přiložených souborech.

Všem uchazečům držíme pěsti, ať se jim přijímací zkoušky podaří co nejlépe.

Důležité dokumenty s podrobnými informacemi