Představení IT vysokých škol pardubickým maturantům 2022

14. 11. 2022

Intenzivní představení vysokých škol a fakult zaměřených na IT, kam chodí nejčastěji naši absolventi v jeden čas a na jednom místě.

Představení vysokých IT škol pardubickým maturantům 2022

termín: úterý 20. 12. 2022 9:00-12:00
místo: Malý sál, Dům Hudby, Sukova tř. 1260, Zelené předměstí, Pardubice

Organizujeme hromadné představení vysokých škol/fakult zaměřujících se na informační technologie přímo tady v Pardubicích. Nebude to malý Gaudeamus s profi PR týmy, ale studijní programy budou představovat naši absolventi, kteří tam studují. Vybrali jsem fakulty, kde skončilo nejvíc vašich starších spolužáků, a ještě jsme k tomu přibalili něco zajímavého navíc.

Kdo si chcete vybrat tu nejprestižnější VŠ, strávit na ni 3-5-8 let sado/maso učení 🥸 a pak jít pracovat třeba do Googlu – jistě skvělá volba 👍. Kdo si chcete vybrat naopak školu, která vám poskytne prostor proto, abyste se už při studiu mohli živit programováním – tak taky skvělá volba 👍. Každý je jiný a každý hledá něco jiného.

Zde jsou výsledky dotazníku, o které školy je největší zájem, a které se pokusíme přivést. Kdo se na vyplnění dotazníku vykašlal, má holt smůlu a třeba zrovna jeho vysněná fakulta kvůli tomu nedorazí.

Oslovíme teď naše absolventy na jednotlivých fakultách a zároveň studijní oddělení. Finální seznam fakult, které se představí, před akcí zveřejníme na této stránce.

Organizace představení IT VŠ

termín: úterý 20. 12. 2022 9:00-12:00
místo: Malý sál, Dům Hudby, Sukova tř. 1260, Zelené předměstí, Pardubice

Program:

• 8:00 - 8:45 příprava stanovišť fakult ve foyer,
  • 8:50 - 9:00 oficiální zahájem a představení fakult,
  • 9:00 - 9:50 představování studijních programů fakult v Malém sále - 1. várka (kažá fakulta bude mít na představení 8 minut)
  • 9:50 - 10:00 přestávka
  • 10:00 - 10:50 představování studijních programů fakult v Malém sále - 2. várka (kažá fakulta bude mít na představení 8 minut)
  • 10:50 - 11:00 přesun do foyer,
  • 11:00 - 12:00 doptávání se maturantů na konkrétní dotazy u stánků jednotlivých fakult

Jelikož je na tom SPŠE úplně stejně, rozhodli jsme se spojit síly a uspořádat to společně. Berte to jako náš malý vánoční dárek.🎀