Podpora od Elektráren Opatovice

26. 4. 2023

Opatovice nad Labem, 25. dubna 2023: Elektrárny Opatovice podpořily projekty našich studentů částkou přes 60 tisíc korun.

Elektrárny Opatovice podpořily naše studenty

V letošním roce podpořily Elektrárny Opatovice 3 projekty našich studentů v celkové částce převyšující 60 tisíc korun. Studenti museli poslat popis svých projektů i s finančním vyčíslením. Zajímavé projekty Elektrárny vybraly a pozvaly studenty k osobním prezentacím. Ty nejlepší se potom rozhodly finančně podpořit. Z naší školy podpořily všechny 3 přihlášené projekty, konkrétně:

• Matěje Neumanna s projektem OriLive - nákup nástrojů pro jeho další rozvoj,
  • Vítka Tintěru, který prezentoval skupinový projekt na CanSat a
  • Vojtu Volfa, který žádal o audio vybavení pro naši soutěž studentských krátkých filmů Pardubický kraťas.

Tento grantový program vypisují Elektrárny Opatovice každoročně. Snaží se podpořit několik nejzajímavějších studentských projektů v rámci regionu. Děkujeme.