Návrh pamětní desky k 70. výročí transportu Židů do Terezína

13. 10. 2022

Vojtěch Volf získal za své návrhy na pamětní desku v soutěži 2. a 3. místo.

Návrh pamětní desky k 70. výročí transportu Židů do Terezína

Naši studenti se zúčastnili soutěže o návrh pamětní desky k 70. výročí transportu Židovských obyvatel z Pardubic a okolí, kteří byli v budově Obchodní akademie soustředěni před deportací do Terezína transporty Cf a Cg ve dnech 5. a 9. prosince 1942.

Komisi Pardubického kraje se sešlo celkem 6 návrhů. Vojtěch Volf podal hned dva a oba jeho návrhy skončily na medailových pozicích (2. a 3. místo).

Ocenění převzal z rukou 1. náměstka hejtmana Pardubického kraje Ing. Romana Línka, MBA zodpovědného za kulturu.

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

Ocenění a grafické návrhy

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.