Freelo.cz - Pardubice

27. 1. 2022

• Back-end developer (PHP 8, Nette,...)
  • Rodilé mluvčí pro překlady a lokalizaci (Velká Británie, Španělsko, Německo, Polsko, Dánsko, Holandsko, Estonsko, Lotyšsko, Rumunsko, Bulharsko,...)
  • "Uživatelská/technická podpora aplikace s přesahem do marketingu" :-) (oficiální název pozice: "Support & Account manager")

Vhodné i pro studenty - nemají problém vás cokoliv doučit, nemusí být na plný úvazek.

Menší firma, sídlí v centru Pardubic. Vyvíjejí jediný produkt a postupně s ním pronikají do světa.

Za mne osobně: strašně příjemně působící firma podle mne s velkou budoucností. Kdybych si teď vybíral firmu, ve které bych chtěl pracovat a se kterou bych chtěl žít, tak bych to zkusil zde.

Podrobný popis pracovních pozic

back-end developer

Používají následující technologie. To ale neznamená, že všechny musíte znát a umět.

• PHP 8 (brzy přechod na 8.1),
  • Nette,
  • Doctrine,
  • PHPStan,
  • Code sniffer + PHP cs fixer,
  • Codeception (unit a funkční testy),
  • PostgreSQL,
  • Gitlab,
  • Elasticsearch,
  • Redis,
  • RabbitMQ,
  • Websockets,
  • na frontendu VueJS + Typescript.

Dáváme si záležet na naší firemní kultuře. Zakládáme si na zdravém životním stylu – důkazem toho jsou například 3 hodiny na sport týdně, které se počítají jako odpracované nebo polohovatelné stoly, které jsou všem našim námořníkům k dispozici. Věříme, že pouze odpočatý a zdravý tým dokáže něco velkolepého.

Freelo budujeme jako svobodnou firmu, proto nám záleží na otevřenosti a flexibilitě. Každý člen posádky vidí na veškerá čísla. Může se jakkoliv vyjádřit k vývoji aplikace a předložit nápady nebo jinak přispět k naší plavbě. Každý kvartál děláme týmovou retrospektivu, kde vyhodnocujeme předchozí období, slavíme společně úspěchy a sepisujeme body ke zlepšení. Koncem měsíce máme 1-to-1 retrospektivu, kde s kapitány týmů probíráme uplynulý měsíc a otevřeně se bavíme o všem, co je potřeba.

Nově nalodění námořníci si chválí hlavně příjemný a propracovaný onboarding, skvělý kolektiv a atmosféru, kvalitní hardware (apple M1), moderní webové technologie a možnost home office.

O firemní kultuře jsme se více rozepsali v našem článku na blogu a na portálu Nakopni.to, přes který pomáháme začínajícím podnikatelům odrazit se od pevniny.

rodilí mluvčí

Na všech frontách se naplno připravujeme na expanzi do dalších zemí. Freelo chceme naplno poskytnout i lidem v Polsku, Německu, Španělsku, Velké Británii, Dánsku, Holandsku, Estonsku, Lotyšsku, Rumunsku, Bulharsku a poté i v dalších zemích. Jako jednou z našich zbraní, kterou momentálně nabíjíme, je využití ambasadorů, kteří daný trh mají v malíku. Mají přehled o chování a potřebách lidí, rozumí lokálnímu marketingu a ovládají daný jazyk. Takové lidi právě hledáme.

S šířením Freela jsou spojené i překlady, které momentálně automatizovaně zpracováváme přes chytrý překladač DeepL a následně je ladíme s rodilými mluvčími, aby byly plnohodnotné.

Pro širší zásah vzdálenějších lokalit aktivně řešíme i časové zóny, běh aplikace z více serverů, nasazení do AWS a další související technologie.

Uživatelská/technická podpora aplikace s přesahem do marketingu

Oficiálně se tato pozice jmenuje Support & Account manager aplikace Freelo, ale nevím, kdo by na takový tajemný inzerát kliknul :-). Přesný popis pozice si přečtěte zde: https://www.freelo.cz/cs/kariera/support-marketing

Jan Kulda, info@freelo.cz, 777 302 228