FomeiTop 2022 - Návštěva největší výstavy fotografické techniky ČR

19. 9. 2022

Studenti druhých, třetích a čtvrtých ročníků naší školy navštívili největší výstavu fotografické techniky v ČR FOMEITOP 2022, kde si mohli prohlédnout a vyzkoušet novinky všech hlavních světových fotografických značek.

15.,16. září 2022, Hradec Králové: Málokdo si nechal ujít příležitost vyzkoušet si nové modely, Nikonu, Canonu, Sony a Fujifilmu. Možná si položíte otázku, „Proč by měl student tuto výstavu navštívit?“

Odpověď zní: „Fomeitop není pouze výstava, je to tradiční místo setkávání fotografů, grafiků a filmařů. Doprovodný program tvoří pásmo přednášek a workshopů, které měli na rozdíl od ostatních účastníků naši studenti zcela zdarma. Mezi přednášejícími byla i taková jména jako například Jan Březina (spoluautor publikací Mistrovství práce s DSLR a Mistrovství práce s umělým světlem, lektor IDIF, cestovatel), umělecký konceptuální fotograf Miloš Nejezchleb, módní, reklamní a umělecký konceptuální fotograf Stanislav Petera, fotograf a kameraman Tomáš Třeštík a další...“

Děkujeme vedení FOMEI a organizátorům akce za pozvání a budeme se těšit na příští ročník.

Richard Brun

učitel počítačové grafiky