DanComputers IT servives, s.r.o. - Pardubice

17. 2. 2022

• IT technik (diagnostika a opravy PC/NTB, prodej elektroniky)

Nabízíme možnost dlouhodobější odborné brigády ve firmě DanComputers (https://www.dancomp.cz/). Jedná se primárně o diagnostiku a opravy počítačů, notebooků a jiných periferií s tím spojených. Firma sídlí v Polabinách, což může být výhodné především pro lidi pocházející z Pardubic nebo pro lidi, co by si po škole chtěli přivydělat a přiučit se věcem, které se jim mohou i v běžném životě v rámci IT hodit. Kromě zmíněných informací lze ještě vyzdvihnout např. flexibilní pracovní dobu po domluvě či přátelské prostředí, které považujeme po možnosti odborné praxe za nejstěžejnější atribut.

V rámci finančního ohodnocení – nejprve byste byli zaučeni (nemusíte se bát, že byste byli hned „hozeni do moře“ – všechny postupy Vám budou ukázány a za dotazy Vás nikdo kárat rozhodně nebude, ba naopak), poté, co bude vidět, že jste samostatní a schopní vykonávat práci, bude váš plat 100Kč/hod.

Sháníme schopné, zvídavé a učenlivé studenty nejlépe zapálené pro IT, na které je spoleh. Kdo by měl zájem, ať napíše na email hubeja@delta-studenti.cz (stačí napsat „Mám zájem o brigádu“, jméno a třídu). Těm nejrychlejším do konce týdne (tj. do 20. 2. 2022) přijdou další informace a formulář spojený s výběrovým řízením.

Jan Hubený, hubeja@delta-studenti.cz