CzechGroup.cz - Česká Třebová (remote)

25. 1. 2022

• Front-end kodér (HTML, CSS, ideálně +: JS - BEM, SASS, VueJS, Latte šablony - je možno doučit)
  • Back-end developer (PHP, Nette,...)
  • Markeťák/copywriter

Vhodné i pro studenty - nemají problém vás cokoliv doučit, nemusí být na plný úvazek. Hlavní požadavek: aby se dotyčný chtěl učit a opravdu chtěl pracovat.

Menší firma, sídlí v České Třebové, ale pracuje s lidmi z celé ČR. Máme zde už dva absolventy (Dana Slámu a Dominika Šlechtu).

Další benefity z hlediska školy:

• možnost zapojení do praxí (v době maturit),
  • možnost vedení maturitní práce.

Podrobný popis pracovních pozic

front-end kodér / developer

Kódování šablon z grafiky. Pokud se k tomu ten dotyčný bude schopen doučit JS, VueJS, jedině dobře, pokud bude chtět mít přesah třeba do UX, taky dobře (a nebo jedno z toho). U tohoto člověka bych potřeboval, aby uměl udržet řád ve věcech, na kterých pracuje a byla tam trocha pracovitosti - zadání minimálně z počátku bude dost jasné, bude potřeba jej dodržet za celkem daných postupů. Následně možno dál rozvíjet vzhledem ke konkrétní osobnosti.

HTML, CSS, JS - BEM, SASS, VueJS, potažmo Latte šablony jako nejméně důležitá část toho "skill setu".

back-end developer - "dotahovač"

Jednoho človíčka, co ho baví vymýšlet nová řešení, vylepšováky a podobně již mám. Chybí mi někdo, kdo by mu pomohl to dotahovat do konce, aby se z toho nezbláznil. Zadání (řešení) tedy opět celkem dané/dohodnuté předem.

K tomuto si dovolím poznamenat, že nikoho moc nebaví věčně dotahovat nějaké věci, které vymyslí někdo jiný. Ale každý nějak začíná. Takže smiřte se s tím, že budete nejdříve dělat rutinní práce a teprve až se zapracujete, dostanete i prostor pro svoji kreativitu.

PHP, Nette, opět přípapdně možnost rozšířit o VueJS (byť to je spíš frontend).

markeťák/copywriter

• Člověk na psaní
    • schopnost chápat souvislosti (analýza klíčových slov, dané téma, rešerše z různých zdrojů, ověřování - často to hraničí s novinařinou, rozšířenou o nějaké technické znalosti).
    • dobrá čeština/pravopis
    • S cílem psát obsah, který přivede návštěvníky (zkuste třeba do Googlu zadat "šváb" "štěnice" "slimák" a podobně - www.krejsashop.cz je náš klient :))
  • Člověk do marketingu
    • zájem o marketing, hodně pracujeme s daty