Bronz z letošního JuniorInternetu putuje do Pardubic

29. 3. 2015

Praha, 28.3.2015: Mládí vpřed! Na letošním JuniorInternetu obsadil Daniel Krejčí z 1.B třetí místo.

Na letošním Junior Internetu obsadil Daniel Krejčí z 1.B(!!!) v nejprestižnější kategorii Junior Web (starší) třetí příčku za svůj internetový projekt You Too  . Navázal na čtyři roky starý úspěch svého spolužáka Aleše Nešetřila , který v roce 2011 zvítězil v kategorii Junior Design. O tom, že Danielův úspěch nebyla pouze náhoda, svědčí i jeho letošní postup  do krajského kola soutěže MŠMT v programování v kategorii Webové aplikace.

Dvojnásobný úspěch pro Pardubice

Pardubáci letos bodovali dokonce dvakrát. V mladší kategorii v soutěži Junior Design získal druhé místo Ondřej Cach z 8. třídy pardubické základní školy Polabiny I za redesign webu mankala.cz.
V soutěži bodovali také vítězové letošního pardubického StudNETu team Fameies, kteří na Junior Internetu zvítězili v kategorii Junior Mobile.

Junior Internet vstoupil již do 16. ročníku

Letos proběhl již 16. ročník Junior Internetu. Finále proběhlo v Praze na Fakultě informačních technologií ČVUT. Soutěž je součástí mezinárodní konference věnované mladým internetovým talentům. Letos byla rozšířena o novou kategorii Junior Mobile.

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy

JuniorInternet 2015 - Daniel Krejčí - 3. místo

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace akce a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. V případě toho, že by někdo měl zájem stahovat obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, je potřeba zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další zveřejnění fotografií a videí třetími osobami.