Exkurze na FOMEITOP 2021

20. 9. 2021

Návštěva u největšího prodejce fototechniky v České republice

Vidět v jednom dni poslední novinky od Nikonu, Sony, Canonu  a Hassebladu, navštívit výrobu fotopapírů, moci se obdivovat jedné z největších sbírek historických fotoaparátů či absolvovat praktický workshop v ateliéru, to vše zažili studenti třetích a čtvrtých ročníků Delty na každoročním setkání fotografů, filmařů a grafiků, které pořádal největší český prodejce fototechniky a příslušenství firma FOMEI pod názvem FOMEITOP 2021 ve dnech 16. a 17. září přímo v sídle mateřské firmy v Hradci Králové.

(Není nad to, když kolegovi řeknete, že to chcete jednou větou :-) )

P.S.: Kam Kam vkročí student DELTY, tam vyhrává. Nejinak tomu bylo i na FOMEITOPU 2021. Tomáš Klein vyhrál v losovací soutěži první cenu FOMEI LED BAR RGB 25 v hodnotě 8.000,- Kč. Gratulujeme!

Richard Brun

učitel počítačové grafiky