e-learning pro Základní školy

Studentská firma eDELTA

Zrealizujte svoji IT zakázku za studentskou cenu.
Webové stránky, menší informační systémy, PPC kampaně,...
Platíte, až když jste spokojeni.

e-learning pro Základní školy

Spolupráce se ZŠ Polabiny II Prodloužená

Se základní školou Polabiny II spolupracujeme druhým rokem. Již se toho spoustu naučili a většinu věcí už zvládají sami. Letos jsme pro ně vytvářeli archiv kurzů z loňského školního roku a staré kurzy exportovali do roku nového. Připravili jsme jim také excelovskou šablonu s makry pro export uživatelských účtů nových prvňáčků. Účty si již vytvořili sami.

Spolupráce se ZŠ Prachovice

Letos v září jsme předávali Moodle ZŠ Prachovice. Na úvodním zaškolení byla aktivní víc než polovina vyučujících - to je dobré. Věříme tomu, že se jim podaří strhnout i ostatní a Moodle budou úspěšně využívat.

Spolupráce s dalšími ZŠ

Další spolupráci máme rozjednanou s:

• ZŠ Bratranců Veverkových, Pardubice,
  • ZŠ Dubina, Pardubice,
  • ZŠ Závodu Míru, Pardubice,
  • ZŠ Štefánikova, Pardubice,
  • ZŠ Dr. Peška, Chrudim

Řekli o studentské firmě eDELTA

„Díky studentům z eDELTY jsme získali přehled, které studijní materiály naši žáci využívají, a které je třeba předělat. Náš e-learning pomáhá žákům i při delší nemoci. Když v průběhu roku potřebujeme s něčím pomoct, jde vždy všechno velmi rychle. Příjemná spolupráce.“

Bc., Mgr.
Jana Smetanová,

ředitelka ZŠ Polabiny II

„Než jsem se obrátil na eDELTu, hledal jsem asi půl roku vyhovující řešení. Většina systémů byla příliš složitá. Na vývoji systému od eDELTy jsem se mohl aktivně podílet svými nápady. Byla to velice zajímavá zkušenost.“

František Tůma,
majitel strojní dílny

„Příprava diplomů pro všechny soutěžící pro nás byla každoročně černou můrou. Od skončení hodnocení do vyhlášení výsledků je vždy velmi krátký čas. S pomocí studentů z eDELTY to letos byla otázka pěti minut.“

Ing. Stanislav Medřický, CSc.,
předseda asociace AMAVET