Full stack vývojář: Next.js, Prisma, PostgreSQL,...

25. 4. 2024

Příležitost k hodně rychlému odbornému růstu a možnost vyzkoušet si práci pro začínající startup. Kdy jindy, když ne teď?

Full stack vývojář: Next.js, Prisma, PostgreSQL a další moderní technologie

Ing. Martin Malý byl prvním studentem naší školy, jehož maturitní projekt postoupil do krajského kola AMAVETu (v roce 2011). Teď je Martinovi dvaatřicet a přes 14 let profesionálně programuje. Né že by měl už úplně vystaráno, ale domeček pod Kunětickou horou a rodinku už má. :-) Už ho úplně nebaví programovat pro různé firmy a zakládá vlastní startup.

Kdo chcete nasbírat rychle hodně dobré zkušenosti, je to skvělá příležitost. A pokud se startup časem překlopí v zajetou firmu, budete úplně na začátku - a to je vždycky dobře.

Martinův inzerát

Hledáme motivované a nadšené žáky středních škol, kteří by chtěli získat praktické zkušenosti v oblasti vývoje softwaru a pracovat na projektu
TaskGrip. Jedná se o inovativní aplikaci pro řízení projektů a docházky, která využívá moderní technologie jako:

• React.js,
  • Next.js,
  • Node.js,
  • Prisma,
  • PostgreSQL a
  • Chakra UI

Požadujeme:

• základní znalost programování a zájem o vývoj softwaru,
  • schopnost rychle se učit a přizpůsobit se novým technologiím,
  • zájem pracovat v týmu a sdílet své nápady,
  • dobrou komunikaci a spolehlivost.

Nabízíme:

• Možnost pracovat na užitečném projektu a získat cenné zkušenosti.
  • Mentoring od zkušených vývojářů.
  • Plat 200 Kč/hodinu, přičemž plat může být upraven dle úrovně znalostí.
  • Flexibilní pracovní časy a možnost práce z domova.
  • Možnost vyčlenění samostatné části projektu - coby školního maturitního projektu.

Pokud máte o tuto pozici zájem, pošlete nám zprávu na martinsmall@seznam.cz, ve které napíšete něco málo o vás a popíšete vaše dosavadní zkušenosti.