Aktuality/Blog

Adaptační kurz prvních ročníků 2022

51 prváků, 4 dospělí a 3 dny. Jaké to bylo letos ve Zbraslavicích?

Sobotní rozvrh kombinovaného studia pro školní rok 2022/23

Podívejte se, podle jakého rozvrhu se budete učit v letošním školním roce.

Školní rok 2021/22 byla fakt jízda. Díky všem.

Adapťák, dva kroužky programování pro základky, programátorský hackathon, talentový program DELTA TopGun, dva lyžáky, AMAVET, Pardubický kraťas, SOČka, maturity a na závěr měsíční stáže v Bratislavě. Letos to teda byla vážně jízda.

Stáže PwC Slovensko 2022

22 studentů bylo na měsíčních stážích v největší poradenské společnosti na Slovensku PricewaterhouseCoopers. Zanechali skvělý dojem a kromě svých kariér nastartovali i dlouhodobou spolupráci školy a PwC Slovensko.

Dva ocenění titulem Pardubický talent za rok 2021

Matěj Půhoný a Vítek Falta byli oceněni titulem Pardubický talent v oboru technickém za rok 2021.

Michal Maděra a Josef Kahoun zvítězili v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti

Michal s Pepou zvítězili v oboru 18-Informatika. Porotě se jejich projekt líbil nejvíce z téměř stovky informatických projektů z celé ČR.

Předávání maturitních vysvědčení 2022

Garden party - předávání maturitních vysvědčení

Letošní maturanti se opět umístili v nejužší špičce České republiky

2. v matematice, 4. v angličtině a 15. v českém jazyce - to je umístění letošních maturantů z DELTY mezi všemi 230 technickými odbornými školami z celé ČR.

Čestné uznání z filmového festivalu Poděbrady OFF

Film POŠKOLA autorů Davida Pavlíka a Frederika Černíka získal Čestné uznání poroty na filmovém festivalu studentských filmů Poděbrady OFF. Z celkových 96 filmů bylo oceněno 14.

Výsledky státní maturity 2022 - TOP 5 v ČR

Podle předběžných výsledků se informatici ze soukromé školy DELTA umístili mezi pěti nejlepšími odbornými školami v ČR v angličtině i v češtině. Z matematiky letos maturovali pouze dobrovolně.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2022/23

Průměrný bodový zisk uchazečů na naši školu z přijímací zkoušky z matematiky byl 31,48 bodů (průměr ČR 22,75 bodů; průměr gymnázií v ČR 31,90 bodů) a z českého jazyka 31,21 bodů (průměr ČR 27,85 bodů). Pro splnění kritérií přijímacího řízení pro první kolo jste tedy potřebovali z každého předmětu minimálně 24 bodů. Pojďte se podívat, jak jste dopadli.

1. a 3. místo v krajském kole SOČ 2022

Již pátým rokem vyhrávají studenti soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika.

Elektrárny Opatovice finančně podpořily čtyři projekty našich studentů

V soutěži Elektráren Opatovice zaujaly studentské projekty z DELTY porotu natolik, že se rozhodla je finančně podpořit celkovou částkou 75 tisíc Kč.

Výsledky přijímacího řízení – informace pro uchazeče

Zde najdete harmonogram přijímacího řízení a schéma celého procesu.

1. a 2. místo v krajském kole Soutěže v programování MŠMT 2022

Patrik Číhal a Matěj Neumann obsadili první dvě místa v krajském kole Soutěže v programování MŠMT.

Předání ocenění nejlepším studentům Pardubic 2021

Za školní rok 2020-21 převzalo ocenění 7 studentů z DELTY.

Postup na mezinárodní soutěž v Pekingu Beijing Youth Science Creation Competition

Michal s Pepou získali prestižní cenu Českého svazu vědeckotechnických společností a postoupili na mezinárodní soutěž do Pekingu Youth Science Creation Competition. Ve finále Expo Science AMAVET je doprovodili další dva projekty jejich spolužáků.

Na střelnici lukostřeleckého klubu Kentaur

4.4. ve 4 hod. odpoledne 4.B bez 4 absentujících...

1. ročník soutěže studentských krátkých filmů Pardubický kraťas

07.04.2022, Pardubice: Na Střední škole informatiky a ekonomie DELTA Pardubice proběhl 1. ročník soutěže studentských krátkých filmů Pardubický kraťas.

1. a 6. místo v okresním kole olympiády v angličtině a 3. místo v Matematickém klokanovi

V okresním kole olympiády v anglickém jazyce naši studenti excelovali.