4. místo na krajském přeboru Šachového svazu Pardubického kraje

3. 2. 2024

Naši šachisté obsadili 4. místo mezi 24 družstvy středních škol z Pardubického kraje.

24. ledna 2024, Svitavy: Naše škola vyslala do turnaje 5ti členný tým složený z vítězů Vánočního šachového turnaje. Za školu soutěžili: Tereza Šulcová, Adéla Vrzáková, Ondřej Málek, Matouš Volf a Daniel Krejčí. Týmu se dařilo a popravdě měl i docela velkou porci štěstí, s 16,5 body (z 28 možných) se umístil na 4. místě z 24 týmů. Byl nejlepší, ze všech odborných škol a nechal za sebou i 12 týmů z gymnázíí. Zároveň byl nejúspěšnějším týmem, který zahrnoval i "amatéry" (kteří nehrají šachy závodně). Poslední dobou si šachy na DELTě získávají stále větší popularitu. Už se těšíme na příští ročník.

Velké díky patří Tereze Šulcové ze 3. ročníku, která přípravný turnaj na škole zorganizovala a panu učiteli Koupilovi, který zajistil pro turnaj šachovnice.

Všem moc blahopřeji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.