Vítězství v krajském kole Prezentiády a postup do Grandfinále

17. 4. 2024

V krajském kole Prezentiády obsadily první 4 místa týmy ze SŠ DELTA Pardubice.

První čtyři místa v Prezentiádě obsadila DELTA

Studenti se letos do prezentačních dovedností pustili se vší vervou a za plné podpory velké části pedagogického sboru vzali krajské kolo útokem. Se zadáním prezentací “To je intimní” a nebo “(ne)možné” se poprali na výbornou a obsadili první čtyři místa.

1. místo a postup do Grandfinále ulovil tým Vrandál ve složení Lukáš Žďárský a Michal Tvaroh, kteří dokázali, že pečlivá příprava a dřina se vyplatí a z nemožného se rázem stane možné. Díky jejich tréninku budeme ještě dlouho po škole nacházet sirky a přehrávat si rozhovor Neila a Buzze po přistání na měsíc.

2. místo si vybásnili (oni nebásnili ale znělo to jako óda, kterou pěje Romeo Julii, tybrďo..) Večerní Experti - Marek Hlava a Štěpán Dudycha. Kluci vsadili na emoce a svůj osobní šarm. Zadání “To je intimní” pojali skutečně osobitě.

3. místo právem patří týmu murgle hircum neboli zmuchlat kozu ve složení Michael Kolakovský a Matěj Komárek. Sami se stali důkazem, že nemožné není vůbec nic. Prezentaci připravili hodinu před odevzdáním, protože múza je zkrátka deadline. Naučili se ji pár dní před soutěží perfektně, nicméně díky nemoci člena týmu, se ji museli učit znovu a to ne dříve než den před soutěží! Kluci dokázali, že nemožné je
snad jen... zmuchlat kozu.

4. místo ukořistil tým Rýžožrouti ve složení Yuriij Tovarinskij, Vojtěch Liebich a Daniel Blahovec. Náš jediný tříčlenný tým poučil publikum o bezpečnosti na internetu a poukázal na skutečnost, že je velmi nepravděpodobné, že zdědíte jmění po právě zesnulém arabském princi, přestože mail působí tak důvěryhodně.

Pokud jde o organizaci akce - ocenili jsme možnost zeptat porotců na jejich osobní pohled. Poskytli nám feedback a rady do budoucna. Takový závěr považujeme za důležitý přínos do dalšího kola a ročníků.

Děkujeme za skvělou organizaci celému týmu a prezentujícím díky moc za výbornou prezentaci školy.

Štěpánka Nováková

učitelka