Elektrárny Opatovice podpořily další projekty našich studentů

18. 4. 2024

Pětašedesáti tisíci korun podpořily Elektrárny Opatovice naše projekty Pardubický kraťas a Menuroo.

18.4.2024, Opatovice nad Labem: Líbí se mi, když se člověk stará o své okolí, aby tam bylo dobře a útulno, aby "se děly správné věci". Líbí se mi, když někdo u nás za plotem pořádá orientační běh pro bandu nadšenců, sám mrzne na kontrolním stanovišti a hrozně rád mu sem přinesu horký čaj. Zkrátka se mi líbí, když mám kolem sebe spokojené lidi, kteří si navzájem pomáhají a dělají si radost.

V Elektrárnách Opatovice to asi mají podobně. Každoročně hledají smysluplné projekty škol a jejich studentů, které chtějí finančně podpořit. Je nám velkou ctí, že letos získaly podporu dva naše projekty:

• Soutěžní přehlídka studentských krátkých filmů Pardubický kraťas (letos pořádáme již 3. ročník) a Elektrárny Opatovice nám přispěly na zakoupení profesionálního ozvučení akce a upgrade kabeláže pro on-line přenos. Letošního ročníku se účastní 68 autorů z 34 škol z celé České republiky)
  • Menuroo.cz - objednávkový systém našich obědů - potažmo StartUp v oblasti GastroTech (každý měsíc se přes něj realizuje cca 200 obědů), kde nám Elektrárny Opatovice přispěly na hosting a provoz serverů.

Oba projekty mají vliv na poměrně velké množství dalších lidí a nějakým způsobem jim pomáhají.

Rád bych poděkoval i všem našim studentům, kteří projekty před porotou Elektráren Opatovice prezentovali a kteří na projektech pracují: Vítku Petržílkovi, Vladimíru Slavíčkovi, Marku Hlavovi, Filipu Kopeckému, Jakubu Jelínkovi, Matěji Neumannovi, Diegu Portillovi, Michalu Vanišovi, Michaelu Tázlarovi, Matěji Tobiáši Moravcovi a Tomáši Kalhousovi a v neposlední řadě i pánům učitelům, kteří se na projektech také podílí: Mgr. Richardu Brunovi, Ing. Gabriele Votavové, ak. mal. Danielu Václavíkovi a Aleně Ferešové.

Omlouvám se za lehce přihlouplé fotky. Jako občerstvení byla mísa s ovocem a první fotka tak nějak vyšla sama. No a druhou už jsme samozřejmě zaranžovali. :-)