Aktuality/Blog

Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice hostila ajťáky ze StudNETu

Ajťácké soutěže byly doteď hlavně v Praze a Brně. S tím jsme se nehodlali spokojit, protože srdcem republiky jsou přeci Pardubice!!! Založili jsme soutěž středoškolských IT projektů Czech StudNET Awards.

Ocenění nejlepších studentů Pardubic za školní rok 2013/14

Tři naši studenti obdrželi čestná uznání od Magistrátu města Pardubice spojená s finanční odměnou.

Soutěž MŠMT v programování

Pardubická Střední škola informatiky a ekonomie DELTA upevňuje své pozice v programátorských soutěžích. V celostátním kole obsadil Michal Fikejs 4.-5. místo a Josef Gajdůšek skončil 7.

Dvojnásobné vítězství v krajském kole Soutěže v programování

Letošní 28. ročník Soutěže v programování vyhlašovaný MŠMT ovládli programátoři z naší školy. V krajském kole zvítězili v obou kategoriích. Tvorbu webu vyhrál Michal Fikejs (3.B) a kategorii Programování zcela ovládl Josef Gajdůšek (1.B).

Letošní sklizeň úspěchů v soutěžích je obzvlášť bohatá

"Soutěžní sezóna" ještě nekončí, ale už teď je možné konstatovat, že se dostavily největší úspěchy v dosavadní historii naší školy.

DELTA zopakovala úspěch z loňska - i letos 2x Národní finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014

Kateřina Kopcová s počítačovou hrou Reversi a Josef Gajdůšek s návrhem automatického skladiště postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2014.

Brněnský BusinessPoint byl pro nás letos stříbrný

25.1.2014, Brno: Vysoké učení technické v Brně pořádá každoročně pro studenty středních škol soutěž na rozhraní ekonomie a informatiky BusinessPoint. V kategorii Návrh webových stránek vysoké školy skončili studenti z pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na druhém místě. Navázali na vítězství svých starších spolužáků z minulého ročníku (viz: 1. místo v BusinessPointu 2012).

Pardubácí z DELTY jsou opět ve finále BusinessPointu

Letos jsme opět postoupili do finále BusinessPointu - soutěže vyhlašované Vysokým učením technickým v Brně. V plné síle se ukázala výhoda spolupráce s jednou z nejlepších českých firem na výrobu webových stránek s pardubickou eBRÁNOu.

Bobřík informatiky - soutěž se strašným názvem a geniálním obsahem

Nejlépe se umístil Pavel Pinkas, který skončil ze 7.300 studentů v rámci celé republiky na 29. místě. V rámci středních odborných škol byl dokonce třetí. Velká většina soutěžících jsou totiž gymnazisté.

Dvojnásobný úspěch - 2x národní finále Expo Science AMAVET 2013

Lucka Gavlasová s CRM Zákaznický servis a Honza Rubín s informačním systémem Sportovní liga postupují do národního finále EXPO SCIENCE AMAVET 2013

Mladý talent Pardubického kaje v ICT 2012

Úspěchu Aleše Nešetřila si všiml i Pardubický kraj a udělil mu ocenění Mladý talent Pardubického kraje v oboru Informační technologie.

1. místo BusinessPoint 2012

Honza Fridrich se svým maturitním projektem Informačním systémem PetsSystem zvítězil v BusinessPointu v kategorii Podpora IT v korporátní sféře.