Maturitní projekt: Fotogalerie ala facebook (.NET)

Autor: Martin Vařečka
Vedoucí práce: Adam Polet, Unicorn, a.s.
Oponent: Petr Scháněl, Unicorn, a.s.
on-line verze a zdrojové soubory ke stáhnutí zdarma

Webová fotogalerie s prvky sociálních sítí

Martinova fotogalerie se liší od většiny ostatních možností vyhledání přátel v systému a hodnocením fotografií. Své galerie můžete mít přístupné pouze pro vlastní potřeby, sdílet je se svými přáteli v systému nebo dokonce se všemi ostatními uživateli včetně neregistrovaných. Systém je naprogramován v jazyce C#, prostředí .NET a pracuje s databází MS SQL Server.

maturitní projekt Fotogalerie s prvyk sociálních sítí - výřez z aplikace Webová fotogalerie s prvyk sociálních sítí - výstřižek z programu

Na našem školním serveru najdete kompletní dokumentaci k maturitnímu projektu, zdrojové soubory a samozřejmě také on-line verzi.

Zde si můžete vyzkoušet on-line verzi a STÁHNOUT zdrojové kódy

O autorovi: Marin Vařečka

Martin býval premiantem třídy. Přestože učení nikdy moc neprožíval, známky dokázal mít vždy výborné. Měl všestranné zájmy. Kromě informačních technologií ho bavilo také fotografování. To ovlivnilo i jeho volbu maturitního projektu. Martin postoupil se svou Fotogalerií do krajského kola soutěže FVTP 2013.

Martin pokračuje ve studiu interdisciplinárním oborem Biomedicínské inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií a Lékařské fakultě Masarykovi univerzity. Svoji volbu oboru si nemůže vynachválit.

Řekli o našich maturitních projektech

„Na naší fakultě ukončují studenti podobnými projekty své bakalářské studium. Tyto práce, by rozhodně patřily do té lepší poloviny.“

Ing. Zdeněk Mlčoch,
FIM, Univerzita Hradec Králové

„Tyto práce jsou standardní inženýrské projekty.“

Ing. Michael Bažant, PhD.,
FEI, Univerzita Pardubice