Maturitní projekt: Desková hra Carcassonne (C#)

Autor: Václav Dostál
Vedoucí práce: Bc. Adam Polet, Unicorn, a.s.
Oponent: Jan Bartoš, eBRÁNA, s.r.o.
Stáhnout hru zdarma

Carcassonne

Postav si vlastní svět: města, kláštery, louky a cesty. Obsaď je svými vojáky, mnichy, sedláky a lupiči. Kdo bude lepší? Kartičky na sebe musí navazovat, žádná cesta přece nekončí uprostřed louky a žádné město nesmí zůstat bez hradeb. Pravidla nejsou jednoduchá...

maturitní projekt Caracassonne - program v C# Carcassonne - výstřižek z programu

Na našem školním serveru najdete kompletní dokumentaci k maturitním projektu a samozřejmě také spustitelnou verzi hry.

STÁHNOUT Carcassonne

O autorovi: Václav Dostál

Vaška vždy bavily deskové hry a v Carcassonne byl opravdový přeborník. Jelikož byl také výborný programátor, pokusil se Carcassonne převést do počítačové podoby. Strávil na tom rok, ale výsledek stojí za to. Se hrou postoupil do krajského kola soutěže Amavet. Je vidět, že se i porota občas může zmýlit. Tohle bylo rozhodně na "republiku". Svojí prezentací uchvátil celou maturitní komisi a za projekt sklidil zasloužený úspěch. Jednička u maturity byla samozřejmostí.

Václav Dostál pokračuje ve studiu IT na Fakultě informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně.

Řekli o našich maturitních projektech

„Na naší fakultě ukončují studenti podobnými projekty své bakalářské studium. Tyto práce, by rozhodně patřily do té lepší poloviny.“

Ing. Zdeněk Mlčoch,
FIM, Univerzita Hradec Králové

„Tyto práce jsou standardní inženýrské projekty.“

Ing. Michael Bažant, PhD.,
FEI, Univerzita Pardubice