Studentské výhody

Být studentem DELTY je docela příjemné. Ke svému studiu dostanete notebook. A prospěchové stipendium jako pěkné kapesné není také k zahození.

Příjemné stránky studia

Z pohledu studentů přináší studium na DELTĚ několik příjemností:

• rodiče vám koupí vlastní notebook (Tak jako pracovní nástroj zedníka je zednická lžíce, tak je nástroj ajťáka notebook. Bez něj se zkrátka neobejdete.)
  • vysoká stipendia (Čím lépe se budete učit, tím víc se toho samozřejmě naučíte, ale hlavně tím víc peněz vám za to dáme. Za samé jedničky 5.000,-Kč za pololetí - to není špatné kapesné. - Více viz. stipendijní řád.)
  • vysoká hodinová sazba za projektíky (Poměrně rychle si můžete začít vydělávat. Programátoři, grafici, kodéři, ti všichni jsou nedostatkové zboží. Zatímco vaši bývalí spolužáci ze ZŠ budou chodit smažit hamburgery za 90 Kč/hod, vy můžete v klidu programovat z domu za dvojnásobnou nebo trojnásobnou sazbu.)
  • učení vám dává smysl - učíte se věci, které víte, že uplatníte ve své budoucí praxi.