eBRÁNA

eBRÁNA - přední firma zabývající se internetovým marketingem a webovými technologiemi. Podílejí se na náplni předmětu Internetový marketing a vyučují Cvičení z počítačové grafiky.

Jedna z největších pardubických firem zabývající se informačními technologiemi. Připravovali náplň předmětu Internetový marketing (dříve samostatné zaměření). Jiří Janků, spolumajitel společnosti, stál u zrodu naší studentské firmy eDELTA.

V současné době spolupracujeme v těchto oblastech

• grafik eBRÁNY u nás vyučuje předmět Cvičení z počítačové grafiky (viz. Rozvrhy - učitel: Faltus Lukáš),
  • vedení maturitních projektů a účast u maturitní zkoušky při jejich obhajobách,
  • kompletní příprava náplně předmětu Internetový marketing,