1. místo na programátorském hackathonu Foxconn Funovation Hac23

24. 11. 2023

Téma letošního pardubického hackathonu bylo využití superpočítačů a Diego Portillo, Tomáš Kalhous a Michal Vaniš zvítězili nad všemi ostatními týmy.

Pardubice, 10.-11.11.2023, 23.11.2023: Tým studentů ve složení Diego Alejandro Portillo Abad, Tomáš Kalhous a Michal Vaniš zvítězili na letošním pardubickém hackathonu Funovation Hac23 pořádaném společností Foxconn. S prototypem své aplikace KLEEPZZ řízené umělou inteligenci, která analyzuje dlouhá videa, ze kterých vybírá důležité sekvence a vytváří z nich krátké klipy, porazili všech zbylých 11 týmů ze středních a vysokých škol z Pardubického, Královéhradeckého a Středočeského kraje.

Organizátoři letos zvolili klasický formát hackathonu - tzn. 24 hodin nepřetržitého programování následované prezentací výsledků. Uskutečnil se z pátku na sobotu 10.-11. listopadu v prostorách pardubické divize společnosti Foxconn. Letošním tématem byl návrh a vývoj prototypu aplikace, která bude využívat superpočítače.

Předávání cen se uskutečnilo 23.11.2023 v aule Univerzity Pardubice na 2. ročníku skvěle obsazené technologické konferenci Foxconn Funovation Con23. Cenu vítězům předával nejvyšší představitel společnosti v Pardubicích, ředitel pardubické divize Foxconnu Allan Keown.

Fotogalerie - Hackathon Funovation Hac23

Vítězové hackathonu Foxconn Funovation Hac23 společně se zástupci vedení Foxconnu.
Vítězný tým SayGax hackathonu Foxconn Funovation Hac23: Michal Vaniš, Diego Portillo a Tomáš Kalhous
Za tuhle fotku velké díky Štěpánu Pozděnovi. Tohle jsem prostě nebyl schopný aspoň trošku smysluplně vyfotit. :-)
Rozpočítávání vyhraných poukázek do Alzy mezi členy týmu.
Momentka z hackathonu.