Studentská firma eDELTA

Zrealizujte svoji IT zakázku za studentskou cenu.
Webové stránky, menší informační systémy, PPC kampaně,...
Platíte, až když jste spokojeni.

Studentská firma eDELTA - co jsme zač?

Studentská firma eDELTA je občanské sdružení založené školou DELTA - SŠIE a společností eBRÁNA. Jejími patrony se stali primátorka města Pardubice MUDr. Štěpánka Fraňková ředitel Krajské hospodářské komory Pardubického kraje Ing. Roman Sodomka, Ph.D.

Kontaktní informace:

eDELTA

mail:

Bankovní spojení: Fio banka 2800296750/2010

Výroba a technická podpora

Studenti oboru informační technologie se starají o vlastní výrobu a technickou podporu. Dle vašeho zadání vytvoří menší informační systém, webové stránky, pomohou vám se systémem pro e-learning nebo e-shopem nebo jenom připraví vzorové dokumenty pro hromadnou korespondenci. Efektivně za vás vyřeší úkol s využitím informačních technologií tak, abyste se vy mohli věnovat svému byznysu.

Studentská firma eDELTA

Obchod a ekonomické záležitosti

Obchod a ekonomické záležitostiO obchodní a ekonomické záležitosti  se v naší firmě starají studentky a studenti z oboru ekonomika a podnikání. Vedou účetnictví, vypočítávají mzdy, starají se o personální záležitosti, podávají patřičná hlášení na úřady a vyřizují veškerou ekonomickou administrativu.

Letos jsme podávali naše první daňové přiznání.

Kontrola kvality

O vysokou kvalitu výstupních produktů dbají naši učitelé odborných předmětů. Zajišťují také řízení a celkový chod firmy. Studenti díky firmě eDELTA získávají praktické zkušenosti ze studovaného oboru již na škole.

Prohlédněte si naše reference

CAPNE: Mobilní aplikace, realitní kalkulačky

S Českou asociací pro nemovitosti spolupracujeme od září 2015. Od té doby plníme jejich přání a informatické sny. Vyvinuli jsme: aplikaci pro mobilní telefony VoláMakléř.cz, webovou aplikaci VoláMakléř.cz včetně její administrace a 7 webových kalkulátorů.

Informační systém - Strojní dílna Tůma

Připravili jsme jednoduchý informační systém pro strojní dílnu pana Tůmy. Systém umožňuje přidělovat činnosti dalším zaměstnancům, evidovat činnosti a materiál na zakázkách, připravovat faktury a poskytuje jednoduché statistiky. Je ovladatelný z jakéhokoliv počítače nebo mobilního telefonu, který má připojení k internetu.

e-learning pro Základní školy

Pomáháme základním školám se zavedením e-learningu. Vytvoříme jim e-learningový server, po vzájemné dohodě připravíme strukturu kurzů, založíme uživatelské účty pro žáky i učitele a proškolíme učitele. Zatím jsme pomohli ZŠ Polabiny II, Pardubice a ZŠ Prachovice.

Příprava diplomů pro AMAVET a RoboRave

Připravili jsme systém generování diplomů pro okresní a krajské kolo soutěže AMAVET a RoboRave. Navrhli jsme strukturu pořizovaných dat a připravili hlavní dokument hromadné korespondence. Na závěr stačilo zapsat výsledky v Excelu a jediným stiskem tlačítka vygenerovat přes 150 diplomů. A bez chyby.

Řekli o studentské firmě eDELTA

„Díky studentům z eDELTY jsme získali přehled, které studijní materiály naši žáci využívají, a které je třeba předělat. Náš e-learning pomáhá žákům i při delší nemoci. Když v průběhu roku potřebujeme s něčím pomoct, jde vždy všechno velmi rychle. Příjemná spolupráce.“

Bc., Mgr.
Jana Smetanová,

ředitelka ZŠ Polabiny II

„Než jsem se obrátil na eDELTu, hledal jsem asi půl roku vyhovující řešení. Většina systémů byla příliš složitá. Na vývoji systému od eDELTy jsem se mohl aktivně podílet svými nápady. Byla to velice zajímavá zkušenost.“

František Tůma,
majitel strojní dílny

„Příprava diplomů pro všechny soutěžící pro nás byla každoročně černou můrou. Od skončení hodnocení do vyhlášení výsledků je vždy velmi krátký čas. S pomocí studentů z eDELTY to letos byla otázka pěti minut.“

Ing. Stanislav Medřický, CSc.,
předseda asociace AMAVET