Někdo pořádá den otevřených dveří, my rovnou Týden otevřených Teamsů! Připojte se v týdnu 23.-27.11. přímo k nám do výuky.

20. 11. 2020

Připojte se přímo do naší on-line výuky. Tuto možnost máte v týdnu 23.-27.11.

Někdo pořádá den otevřených dveří - my jdeme dál a pořádáme "Týden otevřených Teamsů". 

Zde uvidíte náš rozvrh - a proklikem se připojíte.

Všechny hodiny samozřejmě budou skvělé a úžasné :-). Přesto bych si dovolil vypíchnout některé především z odborných předmětů, které by pro vás mohly být extra zajímavé.

Pro programátory:

  • pondělí 9:50-11:25 Cvičení z programování  (cvPRG) 4. ročník Ing. Martin Zmítko, Unicorn, a.s. - vývoj mobilních aplikací pro Android,
  • úterý 8:00-9:35 nebo 10:40-12:20 Cvičení z programování (cvPRG) 3. ročník Bc. Vlaďka Janů, Creative Docks, s.r.o. - "Pečeme pizzu v C#",
  • středa 11:35-13:10, Databáze (DB) 2. ročník, Ing. Monika Borkovcová, Ph.D. (Univerzita Hradec Králové a Univerzita Pardubice) - datové modelování,
  • jistě bych se také šel podívat na hodiny programování (PRG) v 1. a 2. ročníku (klidně bych se podíval i na různé vyučující) a potom bych nevynechal ani hodiny Internetových prezentací (IP) 2. a 3. ročník. - Vše je rozházené v různých dnech.

Pro grafiky:

  • zde nemůžete sáhnout vedle:
    • ať už u pana učitele Bruna (bývalý kameraman ČT a dalších) u jeho hodin: Ateliéry (AT), cvičení z počítačové grafiky (cvPF) nebo samotná Počítačová grafika (PF) 
    • nebo u akad. malíře Daniela Václavík u předmětu: Počítačová grafika (PF) nebo cvičení z počítačové grafiky (cvPF)

A pro všechny bez rozdílu:

doporučuji další odborné předměty: Počítačové systémy a sítě (PSS), Internetový marketing (IM), Výpočetní technika (VT), ale i všechny všeobecně vzdělávací předměty.

Jiří Formánek

Jiří Formánek
ředitel školy