Angličtina a programování, aneb: „Co vás může potkat na střední?“

Každoročně začátkem listopadu pořádáme pro žáky 8. a 9. ročníku ZŠ motivační besedu o angličtině a programování. Besedu vedou studenti, kteří se předchozí rok účastnili měsíční pracovní stáže Erasmus+ v Anglii nebo Irsku.

Beseda 2020

Letošní besedy proběhnou v termínu 9.-13. listopadu 2020 společně s Evropským týdnem odborného vzdělávání. V průběhu se spojíme se staršími absolventy stáží, kteří nyní studují na univerzitách v UK.

Hlavním hostem letošního ročníku bude Tomáš Faltejsek, kterého stáž v Erasmu přivedla až do Evropské kosmické agentury, ve které programuje umělou inteligenci.

Organizace besedy

Besedu můžeme uspořádat ve dvou módech:

• v budově školy DELTA, spojíme ji s prohlídkou prostor a vybavení školy, případně s fotografickým workshopem v grafickém ateliéru,
  • přímo na základní škole (v rozumné dojezdové vzdálenosti) od SŠ DELTA.

Beseda může být vedena v anglickém jazyce nebo mixu češtiny a angličtiny a nebo čistě v češtině. Záleží na přání školy.

Vše je ZDARMA.

Zájemci se mohou hlásit na 466 611 106 nebo e-mailem: jiri.formanek@delta-skola.cz