Střední škola informatiky a ekonomie

Denní studium informační technologieProgram zaměřený na hledání těch největších talentů z oblasti programování a IT. Nechte se učit od zaměstnanců softwarových firem.

Více o denním studiu

Střední škola informatiky a ekonomie

Studium při zaměstnáníNabízíme kombinovanou formu dálkového studia oboru Ekonomika a podnikání pro všechny studenty, kteří si chtějí doplnit maturitní vzdělání.

Více o studiu při zaměstnání

Aktuality/Blog

Tomáš Vik zvítězil v krajském kole SOČ v oboru Informatika. DELTA vyhrála již posedmé.

24. 4. 2024

Studenti Střední školy informatiky a ekonomie DELTA vítězí v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika již 7 let v řadě.

7 z 10ti nejlepších mladých programátorů v Pardubickém kraji je z DELTY!

20. 4. 2024

7 z 10ti nejlepších mladých programátorů v Pardubickém kraji je z DELTY!

V krajském kole 38. ročníku Soutěže v programování MŠMT se studenti pardubické soukromé střední školy DELTA opět ukázali v plné síle.

Vandalismus v Automatických mlýnech

19. 4. 2024

Vandalismus v Automatických mlýnech

Studenti SŠ DELTA škola Pardubice posprejovali fasádu památkově chráněné budovy Automatické mlýny architekta Gočára. Majitel objektu Ing. Smetana zuří.

Elektrárny Opatovice podpořily další projekty našich studentů

18. 4. 2024

Elektrárny Opatovice podpořily další projekty našich studentů

Pětašedesáti tisíci korun podpořily Elektrárny Opatovice naše projekty Pardubický kraťas a Menuroo.

Starší příspěvky

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.

Ke Kamenci 151
530 03 Pardubice