CAPNE: Mobilní aplikace, realitní kalkulačky

Studentská firma eDELTA

Zrealizujte svoji IT zakázku za studentskou cenu.
Webové stránky, menší informační systémy, PPC kampaně,...
Platíte, až když jste spokojeni.

Česká asociace pro nemovitosti

Vyplňte alternativní text

Studenti soukromé školy DELTA pracují pro Českou asociací pro nemovitosti, z.s. (CAPNE) od září 2015. Od té doby se snaží plnit všechna zadání a požadavky ze strany CAPNE.

Splněná zadání:

• 7 realitních webových kalkulátorů (autor: Patrik Štípek),
  • redesign webové prezentace ProStyle.cz (autor: Tomáš Faltejsek)

Na čem aktuálně pracujeme:

• aplikace pro mobilní telefony VoláMakléř.cz (autoři: Filip Botai, Michal Havelka),
  • webová aplikace VoláMakléř.cz včetně administrace (autoři: Filip Botai, Michal Havelka),

VoláMakléř.cz

autoři: Filip Botai a Michal Havelka

VoláMakléř.cz je webový portál, který slouží pro identifikaci, hodnocení a komentáře realitních makléřů. Běžnou praxí na realitním trhu je to, že realitní makléři bombardují přímé prodávající či pronajímatele svými nabídkami, slibují často nesplnitelné, vydávají se za zájemce apod. Podobné chování je neetické a tak má široká veřejnost možnost pomoci hodnotit realitní makléře dle jejich skutečných výkonů. Původní zadání naši programátoři ještě iniciativně rozšířili i o aplikaci pro mobilní telefony (samozřejmě pro všechny dostupné mobilní platformy: Android, iOS i Windows Mobile).

S touto prací se pánové zúčastnili také soutěže FVTP a StudNET.

Mobilní aplikace - VoláMakléř.cz Mobilní aplikace VoláMakléř.cz | Autoři: Filip Botai a Michal Havelka

Realitní webové kalkulátory

autor: Patrik Štípek

Patrik připravil pro členy spcializovaných portálů APNCR.cz a AVNCR.cz (pod záštitou České asociace pro nemovitosti, z.s.) jednoduché kalkulačky, které pomáhají pronajímatelům či vlastníkům nemovitostí.

Všechny kalkulátory jsou umístěny přímo na stránkách www.apncr.czwww.avncr.cz.

Realitní kalkulátory | Autor: Patrik Štípek 7 realitních kalkulátorů | Autor: Patrik Štípek

Webová prezentace ProStyle.cz

autor: Tomáš Faltejsek

Redesign webové prezentace www.ProStyle.cz firmy PRO style, s.r.o., která má za úkol předat návštěvníkům základní informace o činnostech této firmy. Samozřejmostí je responsivní design.

Webová prezentace ProStyle.cz Jednoduchá webová prezentace pro jednoho ze zakládajících členů CAPNE | Autor:Tomáš Faltejsek

Řekli o studentské firmě eDELTA

„Díky studentům z eDELTY jsme získali přehled, které studijní materiály naši žáci využívají, a které je třeba předělat. Náš e-learning pomáhá žákům i při delší nemoci. Když v průběhu roku potřebujeme s něčím pomoct, jde vždy všechno velmi rychle. Příjemná spolupráce.“

Bc., Mgr.
Jana Smetanová,

ředitelka ZŠ Polabiny II

„Než jsem se obrátil na eDELTu, hledal jsem asi půl roku vyhovující řešení. Většina systémů byla příliš složitá. Na vývoji systému od eDELTy jsem se mohl aktivně podílet svými nápady. Byla to velice zajímavá zkušenost.“

František Tůma,
majitel strojní dílny

„Příprava diplomů pro všechny soutěžící pro nás byla každoročně černou můrou. Od skončení hodnocení do vyhlášení výsledků je vždy velmi krátký čas. S pomocí studentů z eDELTY to letos byla otázka pěti minut.“

Ing. Stanislav Medřický, CSc.,
předseda asociace AMAVET