Maturitní projekt: CRM Zákaznický servis Mary Kay (.NET)

Autor: Lucie Gavlasová
Vedoucí práce: Bc. Adam Polet, Unicorn, a.s.
Oponent: Ing. Jiří Formánek, DELTA software, s.r.o.
Zdrojové soubory ke stáhnutí zdarma (login:jiri.formanek@delta-skola.cz  heslo:pepa)

Zákaznický servis Mary Kay

Zákaznický servis Mary Kay je klasický systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM=Customer Relationship Management). Eviduje veškeré kontakty se zákazníky: prodeje, schůzky, úkoly apod. Hlídá také, za jak dlouho zákaznici produkt asi dojde a kdy by se prodejce měl znovu připomenout. Systém je naprogramován v jazyce C# v prostředí .NET a využívá databází MS SQL server.

maturitní projekt Zákaznický servis Mary Kay (.NET) Zákaznický servis Mary Kay - výstřižek z programu

Na našem školním serveru najdete kompletní dokumentaci k maturitnímu projektu, zdrojové soubory a samozřejmě také spustitelnou verzi.

Zde si můžete vyzkoušet DEMO-verzi a STÁHNOUT zdrojové kódy
(login:jiri.formanek@delta-skola.cz  heslo:pepa)

O autorovi: Lucie Gavlasová

Lucka je sama prodejkyní kosmetiky Mary Kay. Nejdříve si své zákazníky vedla v Excelu. Časem to však již chtělo něco robustnějšího. Volba maturitního projektu pro ni byla jasná. Naložila si však pořádnou porci práce. Vytvořit takový systém v celé své komplexnosti je práce pro menší programátorský tým. Dala tomu rok. A výsledek? Prodejkyně Mary Kay začaly její systém využívat a Lucce za to platí licenční poplatky. Díky nim si na vysoké škole už nemusí brát peníze od rodičů. Lucka studuje Aplikovanou informatiku na královéhradecké univerzitě.

Zákaznický servis zaujal odbornou porotu takovým způsobem, že postoupil až do finále EXPO SCIENCE AMAVET 2013 na Akademii věd do Prahy.

Řekli o našich maturitních projektech

„Na naší fakultě ukončují studenti podobnými projekty své bakalářské studium. Tyto práce, by rozhodně patřily do té lepší poloviny.“

Ing. Zdeněk Mlčoch,
FIM, Univerzita Hradec Králové

„Tyto práce jsou standardní inženýrské projekty.“

Ing. Michael Bažant, PhD.,
FEI, Univerzita Pardubice