Trojice pardubických studentů má místo v Czech Pioneers Busu

20. 4. 2015

Úspěchů našich studentů si všiml pražský StartUp Home TechSquare a Czech ICT Alliance a sehnali nám 3 volňásky na Pioneers Festival ve Vídni.

Úspěchů našich studentů si všiml pražský StartUp Home TechSquare a  Czech ICT Alliance a sehnali nám 3 volňásky na Pioneers Festival ve Vídni (28.-29. května). Za odměnu dostali tuto příležitost studenti "mlaďoši", kteří letos uspěli v soutěžích.

"Účastníci zájezdu"

• Josef Gajdůšek 2.B (vítěz Google CodeIn, vítěz letošního StudNETu, postup do finále EXPO SCIENCE AMAVET a vítěz okresního i krajského kola soutěže programování MŠMT)
  • Daniel Krejčí 1.B (3. místo ve finále JuniorInternetu, postup do krajského kola soutěže v programování MŠMT - velký příslib do budoucna) a
  • Jan Tužil 3.B (vítěz krajského kola soutěže v programování MŠMT a postup do národního finále), ten však kvůli své angličtině odmítl a tak jede náhradník z 1.B Filip Bartůška (nadějný programátor a výborný v angličtině).

Co mají kluci zařízeno?

• lístek na Pioneers Festival,
  • doprava Praha - Brno - Vídeň a zpět, nástup v Praze nebo v Brně
  • networking (nejen) na palubě - místo v Czech Pioneers Busu je cenné především kvůli kontaktům, které cestou mohou navázat - k dispozici budou mít seznam účastníků zájezdu, ať každý ví, s kým máš tu čest.
  • ubytování - přespat můžou kousíček od místa konání festivalu, ale kdo by tady ztrácel čas nějakým spaním (nocleh nám zařizovala Czech ICT Alliance),
  • "stejnokroj" - abychom se v Hofburgu mezi 2500 účastníky našli, vyzbrojíme se tričkem Czech Pioneers!

A co zařízeno nemají?

• Jakýkoliv dozor! Škola jim dala velkou příležitost - jak s ní naloží, je čistě na nich samotných.

Pioneers Festival

Je to jedinečná evropská událost, na které se setkávají novodobí vizionáři, inovátoři, podnikatelé, investoři a vývojáři z celého světa. Letos v květnu se v srdci Vídně, v císařském paláci Hofburg, sejde přibližně 80 prvotřídních řečníků (Shazam, Cisco, Google, GoodData, Rovio, Soundcloud, atd.), světové mediální špičky (Wired, TechCrunch, Forbes a další) a více než 2500 účastníků z řad odborné veřejnosti.

Startupy, startupy a zase startupy!

S novými nápady přetavenými v business se potkáš v rámci dvou startup soutěží a 90 sekundových pitches, ale také všude, kam se v Hofburgu vrtneš. VŠUDE! Nech se inspirovat.

Technologie zítřka tady a teď

Převratné technologie + business = Pioneers. Zajímá vás robotika? Finanční technologie? IoT? Vloni jsme byli svědky i světové premiéry létajícího auta!

Networking? Hell yeah!

Díky festivalové aplikaci se můžeš vrhnout na networking a domlouvat schůzky přímo na festivalu.

Chlapi, užijte si to!!! :-)