Studenti z DELTY zopakovali dvojnásobný triumf v soutěži programování MŠMT

20.04.2015 20:55

Studenti z DELTY zopakovali dvojnásobný triumf v soutěži programování MŠMT

Pardubice, 17.4.2015: V krajském kole soutěže v programování vyhlašované MŠMT studenti pardubické soukromé školy informatiky a ekonomie DELTA zopakovali dvojnásobný triumf z loňského roku a zvítězili v obou kategoriích (programování i webové aplikace).

Kategorie programování - mládež

V této kategorii zopakoval své loňské vítězství Josef Gajdůšek z 2.B, který opět zvítězil rozdílem několika tříd nad "zbytkem světa". Do plného počtu mu chyběly pouze dva body - dosáhl 58 bodů  - což bylo víc než součet bodů stříbrného a bronzového soutěžícího. Vypadá to, že tady se konkurence ještě jen tak neobjeví.

Velmi dobrého umístění však dosáhl také Adam Beňo ze 4.B, který skončil celkově 4.

Kategorie webové aplikace

Po loňském vítězství Michala Fikejse zvítězil letos jeho o rok mladší spolužák Jan Tužil ze 3.B.

Velké naděje do příštích let vkládáme také do Dana Krejčího z 1.B, který ač teprve v prvním ročníku, dokázal postoupit do krajského kola z 6. místa v kole okresním.

Pepa Gajdůšek i Honza Tužil postupují do ústředního kola v Jánských lázních. Budeme jim držet palce.

Vítězové krajského kola soutěže v programování MŠMT: Josef Gajdůšek - programovací jazyky mládež, Jan Tužil - webové aplikace Letos v krajském kole DELTA opět vévodila. Její studenti zvítězili v obou kategoriích: Josef Gajdůšek zopakoval prvenství z loňského roku v kategorii Programovací jazyky a Jan Tužil na prvním místě v kategorii Webové aplikace nahradil Michala Fikejse.

Fotogalerie

Pepa Gajdůšek s porotou - tak letos zase první (39 bodů ze 40). Druhého našeho vítěze Honzu Tužila (kategorie webové stránky) se nám bohužel před objektiv dostat nepodařilo.

Adam Beňo skončil v krajském kole na pěkném 4. místě.

Daniel Krejčí 1.B - naše nová naděje. Ač prvák, byl letos už 3. na JuniorInternetu. Nakonec mu úlohy z krajského kola moc nesedly a skončil 10. Posíláme ho na zkušenou na Pioneers Festival do Vídně.Napište nám

Rychlý kontakt

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
Ke Kamenci 151, 530 03 Pardubice

Pracovní doba:
7.00–11.30, 12.00–15:00
466 611 106,
605 192 007

Přidej se k nám na facebooku

© 2019, DELTA - SŠIE, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑