Rozvrh kombinovaného studia pro školní rok 2016/17 je na světě

26.08.2016 11:52

Rozvrh kombinovaného studia 2016/17

Rozvrh sobotní výuky kombinované formy studia pro školní rok 2016/17 naleznete ZDE.

ZDE jsou termíny zkoušek kombinovaného studia pro školní rok 2016/17.

Níže jsou uvedena rozdělení nově přijatých studentů do skupin v rámci ročníků (abyste věděli, jakou třídu v rozvrhu máte hledat):

1.M - 1. skupina:

Bednář Jan
Brázdová Marie
Ciccarelli Laura
Čavajda Dominik
Dohnalová Milada
Doležalová Tereza
Ducháčová Iveta
Dušek Zdeněk
Faldík Pavel
Faltová Hana
Florián Jiří
Hanušová Veronika
Hejná Marie
Hink Karel
Hrdá Hana
Hruška Jakub
Hrušková Markéta
Huňková Alžběta Eliška
Hurban Pavol
Kasalová Irena
Kloudová Michaela
Kneblová Veronika
Kopytová Elena
Kriška Ondřej
Křičenská Helena
Lašut Petr
Lukacs Vojtěch
Mareš Marek
Moláček David
Nekulová Žaneta
Novotný Bohuslav
Panikova Valeriya
Řepková Monika
Skřivánková Lenka
Soldát Růžičková Jana
Součková Martina
Měkotová Michaela
Šimůnek Pavel
Šustáková Eva
Táborský Petr
Veselská Klára
Viglaská Renata
Zápotocký Josef
Kus Jiří
Urbanec Tomáš
Chmela Tibor
Heblák Martin

1.M - 2. skupina:

Barták David
Bílková Lucie
Bystřický Radek
Brázdilová Linda
Doleželová Ingrid
Dörrichová Veronika
Dymáková Kateřina
Forasassi Marco
Gregorová Jana
Hájková Lucie
Hasmanová Zuzana
Havlíčková Jindřiška
Hoďová Michaela
Holubová Petra
Chvojka Tomáš
Jetmar Filip
Jíša Jiří
Jura Daniel
Kasalová Alena
Kousalíková Hana
Krasanovská Nikola
Kratochvíl Otto
Kulczycká Pavla
Kykerle Jan
Maixnerová Denisa
Martinková Lucie
Mařík Jakub
Mička Karel
Nováková Renata
Prokešová Tereza
Řepová Michaela
Řezníčková Aneta
Satrapa Michal
Seifert Adam
Skalová Denisa
Slánský Jakub
Šafaříková Lucie
Škarda Martin
Škrdlová Jana
Šmídová Lucie
Tlučková Zuzana
Ulrychová Veronika
Vaňková Ivana
Vaňous Lukáš
Vrba Pavel
Zorigt Ankhbayar
SlámováTereza
Hlawiczková Eleanor
Mička Jaroslav

2.MD:

Horčička Leoš
Ministrová Kristýna

2.ME:

Havrdová Gabriela
Chejna Michal
Jílek Kizbert
Krystyjanová Michaela
Kus Jiří
Lély Daniel
Martinec Martin
Měkotová Michaela
Menclová Lenka
Ságner Tomáš
Šijanská Kristína
Šolcová Kamila

3.MD:

Bendová Klára
Kelíšková Barbora
Kolářová Zuzana
Krpatová Kateřina
Marešová Lenka
Mička Jaroslav
Nedomová Petra
Nohýnková Nikola
Prosová Andrea
Rylichová Nikola
Rzepková Ivona
Svobodová Kamila
Svobodová Tereza
Vorlová Barbora
Wagnerová Veronika

5.MB:

Illeová Veronika
Kalousková Markéta
Mutlová Hana


Napište nám

Rychlý kontakt

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie,
Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.

Ke Kamenci 151, 530 03 Pardubice

  Střední škola:   Mateřská škola:
Pracovní doba:
7.00–11.30, 12.00–15:00
Pracovní doba:
6.30–16.30
466 611 106,
605 192 007
466 611 175,
603 143 176

Přidej se k nám na facebooku

© 2017, DELTA - SŠIE, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑