Přihlášky na stáže do Londýna

24. 12. 2017

Jelikož je 24. prosince, přinášíme vám také jeden dárek. Sháníme 15 dobrovolníků z řad studentů DELTy, kteří budou chtít strávit celé září na praxích v londýnských IT firmách.

A je to tady! V září 2018 pojedeme na stáže do IT firem do Londýna.

Stáže budou probíhat v termínu 26.8. - 29.9. Bydlet budete přímo v anglických rodinách a přes týden budete sami jezdit "do práce" londýnskou MHD. Na víkendy budete mít zajištěný kulturní program. Veškeré náklady jsou hrazeny z projektu Erasmus+. Pokud vše dopadne výborně, nebude vás to nikoho stát ani korunu. V opačném případě si budete platit ze svého obědy a pojištění. V Londýně se dá najíst "na ulici" cca za 6-7Ł - tzn. při nejhorším by vás měsíc v Londýně vyšel do cca 7.500 Kč.

​Způsob výběru

Jelikož předpokládáme o praxe skutečně velký zájem, stanovili jsme kritéria, podle kterých vás budeme vybírat. Snažili jsme se, aby kritéria byla spravedlivá a smysluplná. Jsou následující:

• věk minimálně 16 let (v době konání stáží),
  • dobrá znalost angličtiny,
  • odborné znalosti, zkušnosti,
  • účast na soutěžích (v roli soutěžícího i pomoc při organizování),
  • celkový prospěch.

​Pokud máte o účast na praxích zájem, vyplňte tento dotazník. Formulář je nezbytné vyplnit do 2.1.2018.

Na koho se letos nedostane, nemusí smutnit. Příští rok se praxe budou opakovat a ti, kteří pojedou letos, již podruhé nebudou moci.

Stáže budou realizovány v rámci projektu Erasmus+.