ProjectSoft HK, a.s. má zájem o spolupráci

19. 2. 2014

Královehradecká společnost ProjectSoft HK, a.s. zabývající se automatizací ve výrobních podnicích má zájem o brigády a praxe našich studentů. Přišli představit svoji firmu.

V lednu začaly námluvy mezi královehradeckou společností ProjectSoft HK, a.s. a pardubickou soukromou Střední školou informatiky a ekonomie DELTA. Firma s obratem přes čtvrt miliardy korun má zájem o absolventy školy, kteří dále studují na Univerzitě v Hradci Králové.

V současné době se obě strany domlouvají na možnostech praxí a brigád pro současné studenty, aby je mohl ProjectSoft formovat podle svých představ již na škole. Začíná se rýsovat i poměrně reálná možnost zavedení nepovinného předmětu "Automatizace ve výrobě" vedená přímo programátory královehradecké společnosti na jejich software.

Po první schůzce ředitelů ProjectSoftu a SŠIE DELTA následovalo představení společnosti studentům.